Wpis z mikrobloga

Apel od Jamesa Vasqueza do zachodu

Dajcie nam trochę pieprz*** broni, proszę. Nie wygramy z bronią śmieciową . Potrzebujemy M-4 m-16, ACOG, Red Dotów, amunicji, amunicji, amunicji, javelinów, pieprzonych starych AT-4, o których wiem, że są prawdopodobnie w jakimś magazynie. Granaty odłamkowe, a jeśli nie... możecie równie dobrze przysłać torby na zwłoki.

#ukraina #rosja #wojna
QoTheGreat - Apel od Jamesa Vasqueza do zachodu
 Dajcie nam trochę pieprz*** broni, p...
  • 8
@Argony: siły Ukraińskie też latają w gównianym sprzęcie bez amunicji, nie wiadomo gdzie ten sprzęt trafia, na Wschodnim froncie latają nawet bez kevlarów z bronią z czasów ZSRR, która pozostała.

Najemnicy przy walkach o Kijów dostawali sprzęt jako pierwsi. Po prostu ten sprzęt znika #!$%@? wie gdzie, ludzie to go chyba kitrają aby potem #!$%@?ć na czarnym rynku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Druga opcja jest taka że
ludzie to go chyba kitrają aby potem #!$%@?ć na czarnym rynku


@Noiceno: Nie zwykli ludzie, a powiązani z aktualną administracją którzy ją przyjmują - przecież Ukraina przed wojną to był skorumpowany do cna bantustan.

Czyli: cyk do magazynu, czekamy na lepsze czasy, a po wojnie będziemy tym handlować.

A może nawet lepiej - USA specjalnie tam przechowuje broń, którą w przyszłości będzie obdarowywać różne wiosny ludów w Afryce i na bliskim
@QoTheGreat: No właśnie też mnie to zastanawia. Tym bardziej, że zbliżają się dość istotne walki a Rosjanie są świecie przekonani, że za kilka dni wygrają.
Mam nadzieję, że po tym apelu im te broń dostarczą :/