Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykam się z dziewczyną 4 miesiące, trochę spędzamy razem czasu. Randki, wspólne oglądanie seriali, całowanie się. Mimo to dziewczyna jest do mnie bardzo zdystansowana jeśli jesteśmy na mieście tzn. Widzę po mniej że na pożegnanie nie chce mi dać buzi, albo jeśli daje to robi to z brakiem pewności etc. Trochę mnie to denerwuje, ostatnio zapytałem jej czy nie sądzi że to dziwne że po 4 miesiącach spotykania się itd. nie jesteśmy razem. Cringe pytanie, ale ja uwielbiam być bezpośredni. Powiedziała mi że nic na siłę. Tylko że później napisała mi że to było ciężkie pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najbardziej mnie to zastanawia czemu tak jest? Czaly czas mam w wrażenie że to ja wywieram na niej presję przez co robi to na siłę, a nie chcę żeby tak się czuła i ja też. Mocno #!$%@?łem? #randki #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #624e0162dd57b671078aa3f8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?łeś to tym, że tracisz czas na laskę, której nie pociągasz. Serio od czterech miesięcy wokół niej skaczesz i nawet nie pocałujecie się w miejscu publicznym? Zlej ją, jak się przejmie to będziesz miał jakieś pole do wyłożenia kart na stół, choć obstawiam jednak, że jesteś tylko umilaczem czasu.
  • Odpowiedz
@kajak98: a bo ja wiem? Niektórzy dwa razy się spotkają i już są w związku, a inni muszą odbyć 20 randek ¯\(ツ)/¯ to raczej kwestia tego, że obie strony muszą tego chcieć, a tu wygląda że ona nie jest zainteresowana
  • Odpowiedz