Wpis z mikrobloga

@Pitaq: zadzwoń i popytaj bo z czego wiem to albo mają w ofercie, albo mogą zrobić na zamówienie. Nie powinno być z tym najmniejszego problemu - wiem że np. AFK się bawią w robienie perfidnych frezów pod konkretny detal żeby zmasować jego produkcję mniejszą liczbą szybszych obróbek, więc takie coś to powinni ogarnąć tym bardziej.
@Zorannio Ale to nie ja chce kupić, to szef mi powinnen kupić bo nie ma czym mierzyć i szukałem takiego mirka najlepiej przedstawiciela żeby niby przypadkiem zadzwonił ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przedstawił ofertę, zdążają się przedstawiciele handlowi z przypadku prawda :D ale chyba nie wypali plan i będę siedzial 30 minut z mikromierzem i szukał tego 7,85 minus 0.03 do microna ¯_(ツ)_/¯
@Pitaq: no raczej że szef. A jak mu mówisz co i jak to się nie kwapi zapewnić narzędzia produkcji? Zawsze możesz "anonimowo" zakręcić żeby tamci się zainteresowali Twoją firmą, ale słabo to wygląda jak musisz taką okrężną drogą zdobywać podstawowe narzędzia do pracy...
@Zorannio Były przymiary jakby mój poprzednik co poszedł na emeryturę powiedział wtedy jak mu chcieli kupić że chce ale on przodownik pracy to i do wszystkiego przywykl ¯_(ツ)_/¯ ja jestem świeży, praca fajna tylko te przymiary wyższe niż 6.00 brakują do kompletu żeby to robić raz dwa a nie #!$%@? się z tym po 2 godziny, nazbiera mi się tych oczek dużych to później będzie jeczenie ze nie przerabiam ich, to wtedy