Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
to myślisz, że ona obciągała 7 latkom czy napalonym nastolatkom?


@wfm125m: Wyobraź sobie, że nauczyciel strzela patelnię Twojej "napalonej" 15-letniej córce. Ok, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Chulio: Niedawno byłem na ślubie pary, która zaczęła w taki sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy ona miała 15 lat, on jako jej nauczyciel lat 32, od 15 lat szczęśliwa para
@piker: jeżeli wiek przyzwolenia w USA to 18 lat to każda czynność seksualna z osobą poniżej 18 lat jest gwałtem

Zwyrodnialcu


@OCIEBATON: Z tego co pamiętam, wiek przyzwolenia w większości stanów to 15, w kilku 16 a ledwie w chyba ośmiu to 18. USA to nie takie konserwy jak się niektórym wydaje.
@Fidel1:

Rozumiem że w układzie 36 letni nauczyciel ( czyli "stary dziad") + 15 latka, nie widzisz nic złego?

nie wiem ile sam masz lat, ale 36 lat dla mnie to niekoniecznie stary dziad

Jak nauczycielka miałaby 45 lat, to byłby to już problem, czy jeszcze nie?

tak, już byłby problem

@IceBeast

nie wiem ile sam masz lat, ale 36 lat dla mnie to niekoniecznie stary dziad

nie ma to znaczenia, kwestią jest czym niby się różni sytuacja "nauczyciel + 15 latka", od "nauczycielka + 15 latek".

tak, już byłby problem

[]


Super, i już wiem z czym rozmawiam.
Jako facet kumam fantazje o nauczycielkach, ale z perspektywy czasu myślę, że mimo wszystko większość gości wyszłaby na tym słabo, jeśli chodzi o psychikę. Nawet jak masz te 15-17 lat i fizycznie dorosłeś, to mentalnie wciąż jesteś zwykłym szczochem, który ma nikłe pojęcie o tym, jak działa dorosły świat. Nawet jak jesteś tym słynnym czadem i ruchasz koleżanki z klasy na potęgę.

Taka nauczycielka, mająca już +24 lata, jest na zupełnie innym
@Tibor: "Nauczyciel fizyki zrobił dobrze jednej z uczennic" oooo i już źle to brzmi :( ale nauczycielka i uczeń? hehehe kto by tak nie chcial jak ladna ;pppp
@OCIEBATON:

jesteście #!$%@? obrzydliwi #!$%@? spermiarze. To jest gwałt i tyle.


xD Nigdzie w tej nitce nie ma informacji wskazującej na jakiś gwałt. W USA to mógł być "nieletni" 16-17 latek - na pewno został zmuszony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja #!$%@? kto to plusuje, wystarczy nazwać kogoś spermiarzem chyba i wystarczy.