Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@ViFio na Bałkanach takie kucane można spotkać tam gdzie jest mniej turystów i jest/było (bo Albania jest dość ateistyczna) więcej muzułmanów
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: W chmielnickim na uniwerku są tylko takie toalety i nie jest to coś nienormalnego. Nie pamietam jak było ze stacjami benzynowymi
No ale może w miastach turystycznych - Lwów Kijów Odessa w hotelach, knajpach jest inaczej.
  • Odpowiedz
@ViFio w jaskini na dworcach podmiejskich też takie są. Są również tak samo czyste, biegunka przesyła mi od ręki i faktem radę dojechać do hotelu.
  • Odpowiedz
  • 5
@ViFio: pracuję z ex-rosyjską nauczycielką. Nie powiem nic odkrywczego, ale opowiadała mi o swoim zdziwieniu, gdy w pierwszym roku pracy zamiast łapówek za wyższą ocenę dzieciak sam chodził za nią i chciał poprawić ocenę. Bez prezentów
  • Odpowiedz
@TenebrosuS różnie bywa, ale mialem sporo do czynienia z takimi kiblami na Ukrainie. Zależy, gdzie się kręcisz. W bogatezych hotelach tego nie będzie, ale na dworcach autobusowych to i owszem.
Podobnie w Rosji, taki badziew to głównie przybytki publiczne. W takiej Moskwie nie widziałem ani razu, a w Rostowie nad Donem i jego okolicach jak najbardziej
  • Odpowiedz