Wpis z mikrobloga

Hahahahaha co za odcinek:
1) Elizka która wywaliła się w konkurencji, wróciła na tor, a i tak skończyła konkurencję jako pierwsza.
2) Karolina - szkoda mi jej trochę bo bez płaczki u boku zyskiwała w odbiorze pomimo piskliwego głosu. Wyszła z programu z klasą i bez dram ale obstawiam że zostanie przywrócona.
3) Wika - jeśli załączy jej się znowu płyta Kapsel to jebne...
4) Nikola - wg mnie to będą tylko gościnne występy - jedno/dwa rajskie max.
5) Michał - "godzi się" na odpadnięcie z programu - jeśli zamieni poprawnie 2 zdania z nową dziewczyną to zostanie w programie hehe. Zapowiada się starcie tytanów nie potrafiących rozmawiać z dziewczynami: Michał vs Kapsel.
#hotelparadise
  • 13
@kipman1: chyba nie doceniasz Kapsla - dotychczasowo w programie miał największe powodzenie z facetów i podejrzewam, że w życiu codziennym też nie narzeka. Nowa też była nim zainteresowana mocno dopóki mu nie padł humor po odpadnięciu Karoliny ( podobała mi sie jego reakcja, bo nie była jak większości w takich sytuacjach skrajna - bez teatralnej rozpaczy, ale też bez przesadnej obojętności - dokładnie czegoś takiego się spodziewam po kilkutygodniowej sympatii:) )
@Amikamamy: No Sevag wyrasta na dobrą partię dla Pań:
1. lojalny jeśli jest się wobec niego ok
2. pogadać można
3. nie ma cech charakteru, którego dziewczyny nie lubią
4. brzydki też nie jest - być może Oliwka lub Wika mogą coś to niego poczuć

@Dromodron i @Bumelante Kapsel teraz to też ryzykowna opcja - istnieje duże prawdopodobieństwo powrotu Karoliny, zatem także odpulenia w zależności od okolicznosci. To że Kapsel ma
@kipman1: Michał jest przystojny i żadna programowa Grażyna na niego nie poleciała. Ale rozumiem nastawienie i brak obiektywizmu, bo ja tak mam z eliza: juz ja sobie uznałam za wyniosła, tępa dzidę i mnie drażni we wszystkim co robi, a nie zawsze taka zła jest:)