Wpis z mikrobloga

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-douszne-xiaomi-mi-true-2s-bialy?gclid=CjwKCAjw9LSSBhBsEiwAKtf0nx5saFo9mGqA4TDchcu5haEgOc5CZtGX-eJNv6-7Wo_uIr3qGh2IjxoC7-kQAvD_BwE

Najlepsze. Można w nich biegać, skakać, trenować, a nie wypadają. Są douszne, a nie dokanałowe, więc mogę w nich siedzieć cały dzień. Super grają, mają aktywną redukcję szumów, bardzo dobry mikrofon do rozmów telefonicznych
@makrela87: @mgns: nie żebym się czepił, ale polecacie opowi słuchawki przekraczające budżet o 300%. Mogę się zgodzić, że słuchawki o których piszecie są dobre, ale to nadal 300% więcej. Aha, @Blahhblahh: , żeby nie było ze tylko marudzę to mam te huawei co polecał @xcfgh i faktycznie nie wypadają i grają spoko. Dla mnie na plus że są połączone kablem, nie wiem co ty będziesz wolał.
@Kulawy_Lis @Blahhblahh dobra uwaga z tym przekroczeniem budżetu. Chciałbym tylko nadmienić, że miałem wcześniej dwie pary w okolicach 100zł i leżą obecnie zakużone. Już myślałem że będę musiał kupić jakieś Aplowskie, Samsungi albo Budsy za 600-1000, ale ziomek z roboty polecił te Xiaomi i był to strzał w dziesiątkę. Wiem że budżet przekroczony 3 razy, nie chcę tutaj wyjść na starego dziada z Elektrody, ale w tym wypadku z całego serca radzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blahhblahh: Huwaei am61, troszkę ponad budżet ale będziesz zadowolony

@xcfgh: też byłem zwolennikiem, ale im więcej rocka słucham, tym bardziej zawiedziony jestem. Strasznie pierdzą przy wysokich tonach, a perkusja zmienia się w mp3 z 64kbps.

@Blahhblahh: dziś na xkom są edifier x3s za 89 zł. Nie wiem czy są super w tej cenie, ale na scarbir dostały dobrą ocenę.
@Blahhblahh: QCY T6. Kupiłem na próbę będąc przekonanym, że za niecałe 100 zł nie da się kupić dobrych słuchawek dousznych (ani żadnych innych w zasadzie), aczkolwiek stosunek jakości do ceny mnie powalił. Naprawdę mocno polecam. :)
@Blahhblahh Przecież na wykopie masz masę ekspertów xD
Haylou GT6, SoundPEATS TrueAir2/2+/Air3
Ewentualnie bardziej basowe Edifier X6, ostatnio promka na 99zł była.

Żadnych polecanych tutaj Xiaomi, wiara powiela jakieś gównoopinie, a to szrot jest.
@Blahhblahh Edifier X6 są głośniejsze, mają wiecej basu, ale kosztem góry, są ciepłe i ciemniejsze w dźwięku. Haylou GT6 bardziej wyrównane, szczegółowe, bardziej "wyrafinowane" granie, dla tych co lubią dobrej jakości dźwięk, ale na maksa grają jak 80% głośności Edifier X6.