Wpis z mikrobloga

Skończyłem Elexa 2, warto zaznaczyć, że jestem wielkim fanem pierwszej części. I tutaj zdecydowanie coś poszło nie tak. Gra wygląda znacznie gorzej od poprzednika, a ma wymagania z kosmosu, tak czy siak gram na Nvidi Now więc to też przebolałem. Ale sequel robi w praktycznie każdym aspekcie wielki krok w tył. System walki jest niesamowicie uproszczony, a animacje i fizyka trafień gorsze niż kiedykolwiek. Fabuła jest okropna, tak na prawdę jeśli 3 powstanie to znajomość 2 nie będzie przydatna, bo końcówka to mało natchniony cliffhanger. Zadania są okropnie powtarzalne, szczególnie pod koniec, kiedy gra zamiast ciekawej historii, jakiś zagadek czy czegoś innowacyjnego daje ci setki, DOSŁOWNIE setki tych samych wrogów do ubicia, to coś jest mocno nie tak. Polski dubbing jest... beznadziejny. I nie chodzi mi tu o aktorów bo ci starają się jak mogą, ale same dialogi są wręcz komiczne, a ich kontekst brzmi jak żywcem przetłumaczony przez tłumacza google.
Chyba największą zaletą jest usprawniony jetpack, dzięki czemu możemy szybciej latać przez te #!$%@?.
Przy recenzjach gier Pirani często pojawia się stwierdzenie ,,Fani Gothica będą zadowoleni", otóż nie tym razem. Druga część przygody na Magalanie to wyprana z emocji, ciekawych zadań i postaci gierka od ludzi którym się już chyba nie chce i żerują na fanach dających się porwać w wir nostalgii.
Jeśli nie graliście ani w 1 ani w 2, zdecydowanie polecam oryginał, który ma o wiele ciekawszą fabułę i lepiej rozplanowany gameplay.
#elex2 #elex #gry #gothic
Hambercios - Skończyłem Elexa 2, warto zaznaczyć, że jestem wielkim fanem pierwszej c...

źródło: comment_1649250894Uszih1w7o5fm8OkqZJWpwA.jpg

Pobierz
  • 5
Zadania są okropnie powtarzalne, szczególnie pod koniec, kiedy gra zamiast ciekawej historii, jakiś zagadek czy czegoś innowacyjnego daje ci setki, DOSŁOWNIE setki tych samych wrogów do ubicia, to coś jest mocno nie tak.


@Hambercios: mmm Retarding, jak wzorować się to na najlepszych ( ͡º ͜ʖ͡º)