Wpis z mikrobloga

@MasloMaslaneMaslo: wybacz, nie jestem followerem, nie słucham co tam robiła od 15, ale na pewno powiedziała coś takiego, żeby przysporzyć sobie atencji. I ma ją od Ciebie. Tak samo jak jest pełnoletnia to może sobie chlać ile chce, dasz jej mandat za rozpijanie nieletnich bo zaczęła przed 18?
Choroszcz mi nie po drodzę, wolę chlać, narkotyzować się i dawać u siebie w mieście.
@Nie-mam: To co? Mam jej klaskać i chwalić za takie postawy życiowe? Potępiam jej wygłupy, bo nie są normalne i dziewucha marnuje sobie zdrowie i życie. Należy ją za to krytykować, bo wiele innych młodych dziewczynek może widzi w niej autorytet i wzór do naśladowania. Ona może jeszcze tego nie widzi ale obudzi się za 15 lat i będzie tego wszystkiego żałować, szczególnie patrząc na swoje dzieci. Będzie pluć sobie w
wtedy towar był w każdym klubie,


@MasloMaslaneMaslo: bo teraz to nie ma xd

Wielu z nich skończyło na dworcu, w więzieniu lub dzisiaj na cmentarzu,


@MasloMaslaneMaslo: to ciekawe miałeś towarzystwo. Ja z ziomkami chodziłem na balety >15 lat. Każdy tam coś wypił, czasem jakieś mdma albo krajówka wjechała. Często w weekendy było palone, nawet wiadra były walone. Teraz każdy z nas ogarnięty, fajna praca, studia i rodziny.
Więc to nie
@MasloMaslaneMaslo: nie wiem bo jej nie znam. To co przedstawia w necie może kompletnie nie mieć nic wspólnego z prawdą. Chociażby ta jej próba samobójcza. Przecież to był teatrzyk dla debili, którzy jej potem spermili kilka dni i wpłacali gruby hajs.
Plus ja się ogólnie odniosłem do narkotyków jak głównej przyczyny upadku tej dziewczyny i twoich znajomych. Według mnie nie ma to aż takiego znaczenia. Jeśli ktoś ma problemy psychiczne to