Wpis z mikrobloga

@luxkms78 hehehehe ale beka trzeba bylo zrobić screna wpisu 2 idiotów i wrzucic na mistrzowie a potem na wykop... płakać to bedą ci co będą zakupy robic, bo autorowi na screnie pewnie pewnie robią je rodzice ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
potras chyba myśli, że rolnik to jakiś chłop w brudnych podartych szmatach


@Chicane: Dlaczego? Bo śmiał zedrzeć łacha? Taka jest prawda. Śmiejemy się, że są przedsiębiorcy co "ja już pięć lat dokładam do interesu" i rolnicy, którzy wiecznie narzekają. W życiu nie słyszałem rolnika, który chwalił obecne ceny, pogodę sezon, itp.
  • Odpowiedz
autorowi na screnie pewnie pewnie robią je rodzice ( ͡º ͜ʖ͡º)


@siodemkaxx: ja sam robię zakupy i też mam bekę z rolników. Susza, deszcz, ciepło, zimno, za dużo plonów, za mało plonów, za drogie nawozy, za tanio w skupach. Ale żodyn nie powie, że dopłaty do hektara za duże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
potras chyba myśli, że rolnik to jakiś chłop w brudnych podartych szmatach


@Chicane: Dlaczego? Bo śmiał zedrzeć łacha? Taka jest prawda. Śmiejemy się, że są przedsiębiorcy co "ja już pięć lat dokładam do interesu" i rolnicy, którzy wiecznie narzekają. W życiu nie słyszałem rolnika, który chwalił obecne ceny, pogodę sezon, itp.

@Tymajster bo w mediach jakie ogół ludzi przegląda typu onet, wp, polsat itd. Nikt nie bedzie klikał w artykuł pt.
  • Odpowiedz
@siodemkaxx: mi do mojej pracy dopłacają 0zł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kupuj sobie za to co chcesz, ale nie zapominaj o tym wspomnieć, jak narzekasz na za wysokie ceny nawozów, które też zaraz będą dotowane przez kapitana państwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZarabianieNaMenelu: tak #!$%@?, będę jeżdził po geesach, żeby Wykopek się nie #!$%@?ł o moje opinie xd

Mój stary oglądał codziennie Agrobznes i wiecznie jojczą, więc mi tu nie pitol.

@Tymajster przecież odkąd pis przejął tvp to w agrobiznesie nie ma mowy o narzekaniu na coś, jest tylko o coraz wiekszych doplatach i coraz lepszych cenach xD
  • Odpowiedz
@Ogau nic nie będzie dotowane, a nawet jak te dopłaty wprowadzą to nie bedzie to żadna doplata dla rolnictwa tylko dotowanie spółek skarbu państwa przez konta rolników, saletra rok temu w maju kosztowała kolo 1k zł, teraz kosztuje 6k z anwilu, a idziesz do dystrybutora bo nowa dostawa przyjechala z pisowskiego anwilu i data produkcji na nawozie maj 2021...
  • Odpowiedz