Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem totalnie zielony w temacie #perfumy Całe życie psikałem się wyłącznie tym co akurat dostałem w prezencie. Jakieś calviny klajny, play'e itp. Jak na moje niskie standardy były spoko, ale teraz chcę na dniach iść do jakiejś Sephory albo innego Douglasa powąchać i posprawdzać coś nowego, być może coś co polecicie skradnie moje serce i będzie jakimś wstępem do świadomego pachnienia ( )

Na co zwrócić uwagę? Co jest teraz dobrym wyborem według wykopowych wyjadaczy?
  • 8
@MARClN: na start zacznij od perfum do 100zł - na belce tagu przypięty masz link z listą polecanych, jak wstępnie coś zainteresuje to szukasz daną pozycję na tagu tutaj, albo na fragrantica.com (fragrantica.pl tez moze byc ale na eng jest zawsze wiecej recenzji), potem ewentualnie mozesz poszukac recek na youtube (tutaj)
@MARClN: albo inaczej. Idź do Sephora / Douglasa. Powąchaj kilka zapachów. I wróć tu na tag i popytaj czy ma ktoś odlać po 10 ml danego zapachu. Nie kupuj nigdy całego flakonu w ww sklepach. Lepiej przetestować kilka po 10 ml niż wydać siano na jeden flakon. Przejrzyj belkę tagu, przejrzyj wpisy na tego na pewno znajdziesz coś dla siebie. No i przede wszystkim fragranatica.pl
@MARClN: wjeżdżasz do sefory i douglasa z długopisem w kieszeni Powąchaj z 10 zapachów. Napisz na blotorze nazwę zapachu który Ci się podoba. A potem wbij na tag i popytaj o dekanty danego zapachu. Uważaj bo to uzależnia...