Wpis z mikrobloga

Rolnik @eschatoestetyzm pod tagiem #konfederacja płacze, że denerwuje go socjal i naruszanie finansów (ale kilkadziesiąt tysięcy dopłaty do hektarów i składka KRUS 100 zł miesięcznie już go nie denerwują). Nie wierzę, przecież to musi być jakiś ruski troll grający na napuszczanie grup społecznych na siebie nawzajem.

#bekazkonfederacji #oswiadczenie #bekazpisu #ruskapropaganda
D.....o - Rolnik @eschatoestetyzm pod tagiem #konfederacja płacze, że denerwuje go so...

źródło: comment_16491657364WjzZQOJxfLuREe8vtmqeU.jpg

Pobierz
  • 45
To jest zawsze jednakowa sytuacja. Jednostka w specyficznym położeniu narzeka na fakt, że cały świat nie pochyla się nad jej losem i nie tworzy całych zestawów działań i narzędzi dla polepszenia tego konkretnego bytu. Łojojoj, jestem Jacek, mieszkam małej miejscowości, nie mam pola, perspektyw na dobrze płatną pracę, dostępu do świadczeń socjalnych (bo nie mam ani gówniaków, ani dostatecznie gównianej sytuacji materialnej), a programy społeczne i gospodarcze nie są wycelowane dokładnie we
O kurde, nie dość, że dostaję kilkadziesiąt tysięcy na hektary, a ja siedzę na wykopie jako pełnoetatowy ruski troll, żeby na starość przejść na KRUS-ową emeryturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@eschatoestetyzm: No widzisz mordo, ja dostaję gówno, dokładnie 0 złotych. A składki płacę 2000 zł, a nie 100 zł, tak jak Ty. Co, może mi powiesz, że emeryturę będę mieć? xD
Doisz z budżetu państwa co najmniej
Mój socjal służy do zbijania cen żywności


@eschatoestetyzm: xDDD. No tak, Twój socjal jest lepszy, niż mój xD.

jak dla mnie mogłoby go nie być, ale skoro jest, to muszę na takim rynku grać wedle jego zasad.


@eschatoestetyzm: No to skoro Ty dostajesz z budżetu państwa 30 tysięcy złotych, to ja też chcę tyle dostawać. Dlaczego Ty możesz mieć, a ja nie?