Wpis z mikrobloga

W tamtym roku przy stosowaniu Foresto i tak zdarzało się że przywklekl jakieś niespodzianki ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AleToNieJa: Miałem to samo. Później były tabletki Bravecto, ale miał atrakcje żołądkowe, chociaż tabletka dobrze chroniła. Teraz Simparica i na razie żadnych problemów.
  • Odpowiedz
Gaja od początku jest na simparice, tak samo jak większość psów znajomych i jestem zadowolona. Jedynym minusem jest cena ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pietroo89: Foresto u nas dwa lata temu się sprawdzało ale ponoć zmienili skład i dużo osób narzekało :/ Przy czym raz słyszałam że jak Foresto to tylko przywiezione teraz z Niemiec xd na dniach idziemy na szczepienia więc zapytamy o tabletki. Wczoraj mimo śniegu już jednego przytargal ze sobą
  • Odpowiedz
@AleToNieJa:
Cały czas stosujemy Fiprex i uważamy, że jest to skuteczna metoda.

Nasz (poprzedni) pies miał biegunkę po tabletkach, poza tym nasz wet powiedział, że swojemu psu nie daje tabletek. I to była wystarczająca rekomendacja by ich nie stosować.

Obroża by się u nas nie sprawdziła, bo podczas zapasów z innymi psami (amstaff'y i staffik) by została rozerwana podobnie jak świecąca obroża, która nie przetrwała jednego sezonu.
  • Odpowiedz