Wpis z mikrobloga

Radzieccy inżynierowie to mieli łeb. Wiadomo, że raz na jakiś czas w ciągniku trzeba wymienić olej podnośnika i wyczyścić filtr. Więc przydałoby się to zrobić tak, że byłby dosyć łatwy dostęp. No i gdzie zrobili wlew i filtr? Pod kabiną xD i żeby się tam dostać to trzeba zdemontować siedzenie i podłogę kabiny, czyli kilkanaście zardzewiałych śrub do odkręcenia xD

Myślałem że będzie szybka robota a poległem już na śrubach od siedzenia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mechanika #rolnictwo #traktorboners #wies
źródło: comment_1649146893qY1rWWbCudkEsprGuxCUEF.jpg
  • 10
@pesymistyk: jakieś 10 lat temu psioczyłem strasznie na przełączanie hydrauliki w mf255 między podnośnikiem a zewnętrzna, przy pracy z kosiarką dyskową na nieregularnym kształcie łąki dość szybko wykańczało mi to nadgarstek. Młody byłem i głupi, nie wiedziałem że z jeszcze większymi kretynizmami się spotkam - no ale ruskich sprzętów u mnie brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WilczeQ98: ktoś tu nie czytał instrukcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


strasznie powoli podnosi i opuszcza


Właśnie dlatego w tym wymieniam xD w sumie to miał być tylko czyszczony filtr (ta puszka za wężami od siłownika) ale jak już się za to zabierać to żeby podziałało bez problemu te kolejne naście lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)