Wpis z mikrobloga

@rafaleff: To że coś obowiązuje wszędzie to najgłupszy logicznie argument i nijak ma się do tego czy to jest prawidłowe czy nie. Norma (np. moralna) nie może być zdefiniowana przez większość.

Wszędzie 95% ludzi musi tyrać całe życie jak niewolnik na własne mieszkanie, czy to jest dobre ? Albo to, że wszędzie wąska grupa ludzi bogaci się na zasobach planety, to też jest dobre ? Do ubezpieczenia państwowego też jesteś zmuszony
@bigos555:
Zawsze mnie zastanawia, jaki jest profil osobowosciowy osoby, ktora ma bol dupy o to ze kobiety i dzieci moga wyjechac. Czy sa kompletnymi dzbanami, czy sa az tak skrzywdzeni przez dziewczyny. W przypadku wojny wolalbym zeby jednak nie bylo kobiet w kraju ogarnietym wojna. Gdzie mozna by sie skupic na walce lub przetrwaniu, a nie na skupianiu sie na probie ratowania kobiet i dzieci przed smiercia lub gwaltami. Samych dzieci
@Vendetta0511:
Rozumie ten punkt widzenia. Ale wytlumacz to ruskim ktorzy wywolali wojne, gwalca i morduja(robia co chca to dopiero wolnosc). Swiat nie jest czarno bialy. Gdyby wszyscy uciekali to finalnie braklo by miejsc gdzie mozna by uciec. A żyjac w spoleczeństwie nikt tak naprawde nie jest wolny. Lepiej byc ogranoczonym przez prawo niz przez karabin.
Model poczucia bycia polakiem, powódki patryjotyczne, poczucie odpowiedzialnosci za bliskich, jest mi blizszy niz podkulenie ogona i ucieczka byle gdzie. A od Ciebie nic niechce, kazdy moze miec swoje zdanie i nikomu nie mam zamiaru narzucac swojego. Przedstawilem tylko swoj punkt widzenia.