Wpis z mikrobloga

@kovv4lasky: jest wielu emitentów stable,USDT był pierwszy i ma największą kapitalizację, są wokół niego pewne kontrowersje, (to dłuższy temat) ja uważam, że jest naprawdę bezpieczny, USDC to stable emitowany, przez coinbase, giełdę krypto, która jest notowana na NYSE, co zapewnia przejrzystość finansów, DAI to stable związany z ETH, druga co do kapitalizacji kryptowaluta. Od ponad roku stakuje (czyli mam lokatę $) UST w sieci Luna, gdzie oprocentowanie jest stale 19.5 APR
@Obruni: akurat temat binance znam, nawet mam tam konto :D ale ostatnie co mogę powiedzieć, to "znam się na krypto".

Akurat w moim postrzeganiu ostatnie w co powinienem wsadzić poduszkę/odłożyć kasę na nadpłatę kredytu to btc. Myślę o pakowaniu co miesiąc jakiejś niedużej kwoty, ale regularnie, w jakies 2-3 krypto typu btc, eth. Ogólnie po pewnych czelendżach jakie miałem w ostatnich miesiącach, to chcę sobie stworzyć strategię opartą o obligacje, kilka
@GniewoszPL: poduszek to sie chyba nie inwestuje xD tylko uzywa jako poduszki. Inwestuje sie wszystko ponad.
Niskie ryzyko to lokata w toyocie na 4,74 albo COI 4 letnie gdzie w 1 roku dostaniesz po dupie mocno.