Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie te przebieranki za Putina wogole nie oburzaja? Ze Slowikiem to rozumiem bo to promowanie prawdziwego gangstera ale przebieranki za politykow to jak jakis gowniany teatr albo wrestling. Nie wiem co w tym takiego strasznego. To nawet w sredniowieczu sie przebierali za wrogich krolow w teatrzykach. Malo to bylo show w USA gdzie przebierali sie za dyktatorow?

#famemma
#kanalsportowy
#royaldivision
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mackbig: jak myślisz, jak w świat pójdzie informacja że Polaczki sobie robią taki event to jaka będzie reakcja? Niech zrobią walkę Kaczyńskiego z Tuskiem - przynajmniej zostanie taplanie się we własnym bagnie, a nie robienie teatru z konfliktu w którym realnie giną ludzie. A, i do tego jeszcze jedna rzecz - co będzie, jak sobowtór Putina #!$%@? Zelenskiemu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fxd_: A jaka jest reakcja jak w Amerykanskich programach sobowtor Kim Dzong Una, ktory trzyma ludzi w obozach koncentracyjnych, kloci sie z sobowtorem Trumpa?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mackbig: nie mam pojęcia, bo tego nie śledzę i mam bardzo obojętny stosunek do tego co się dzieje w Stanach - ale #!$%@? mnie robienie na siłe kontrowersji i wożenie się na takich tematach. Raczej interesuje mnie własne podwórko, a po jaką cholerę robić niepotrzebny skandal. Ukraińskie media już o tym piszą, jak myślisz - czy to dobrze?