Wpis z mikrobloga

Ruski troll.. Po prostu dbam o mój Naród i tyle, to coś złego kochać Ojczyznę by nasze dzieci miały jak najlepiej?!


@ArthurFleck: chyba sobie jaja robisz - jak można dyskutować o czymkolwiek nie będąc obeznanym w temacie, miłość do ojczyzny, serio, czyli jak zabijesz/zgwałcisz kogoś za Polskę będzie to usprawiedliwione?

kochany, idź leczyć kompleksy gdzie indziej <3


@Tytyrytybum: oho czyli nie znasz genezy mema, pewnie jesteś małe dziecko które dopiero
@jezus_cameltoe: kochany, tak jak mówilam, lecz kompleksy kosztem kogoś innego, tu nic nie zdziałasz <3 pozostaje mi tylko pogratulować ci, że nie masz życia poza internetem, śledzisz datę powstania każdego obrazka i nie jesteś w stanie pojąć, że nikogo nie obchodzi to, kiedy powstał, tylko to, w jakim kontekście jest teraz używany. Także nie pogrążaj sie już <3
@voith: Tak na serio to z tymi nakrętkami to był(/jest) jeden wielki pic.
Właściwie nawet ciężko stwierdzić o co w tym chodzi (poprawianie sobie nastroju?), bo sensu finansowego to nie ma absolutnie żadnego...
@throwaway2137: Nie jestem pewny na 100 % ale nakrętka to jest jakiś dobry plastik i z takiej tony nakrętek masz sporo dobrego surowca. A taki surowiec możesz sprzedać na skupie. To tak w dużym uproszczeniu.