Wpis z mikrobloga

@reggaejunkiejew: No hegre jest jest spoko ale kurde ich zdjęcia tak dziwnie czasem długo ładuje czasem mam zdjęcia co ważą 30mb z innego studia fotograficznego, a szybciej szczytuje niż te hegre po 12mb

Ogólnie jak chodzi o scenerie to Femjoy chyba ma najlepsze krajobrazy natury czasem metart też się zdarzy coś ciekawego. Kiedyś jeszcze lubiłem sesje Errotica Archive zanim Met-art ich wykupił.
W ogóle ostatnio Met-art trochę ma tych różnych pod-dystrybucji
@Quassar: sporo sie tego pojawilo. wiekszosc wyglada, jak foty z burdelow i nawet nie ma sensu wymieniac.

hegre to typowo akty studyjne, a met-art zaczynal z fajnymi dziewczynami. pozniej juz zaczeli brac jakies grube dupy i wszystko co popadnie. suicidegirls to chyba taki protoplasta onlyfans. tez sprzed 20+ lat. domai jeszcze bylo fajne, jezeli chodzi o naturalne kobiety. no i errotica-archives tez robila wrazenie ;)
@reggaejunkiejew: Zgadzam sie niemal większość to taki tani ściek dla tirowców co potrzebują 10s i mogą jechać tirem dalej w trase, nie mniej jednak pare ciekawych magazynów jest fajnych jeszcze tylko nazw nie pamiętam.

Ale nawet ostatnio coś met-art te nowe wydania coś kuleją na jakości i leci w ilość robiąc inne pod wydawnictwa zamiaskt skupić sie na jakości.. dlatego ostatnio wole bardziej MPL studio.
Oczywiście to jest tylko moja obiektywna