Wpis z mikrobloga

Wygrana Orbana jest straszliwie smutną symulacją tego, jak będzie u nas w Polsce po kolejnych wyborach parlamentarnych. Będziemy tu na mirko płakać, że PiS i Kaczyński przez kolejne 4 lata będą cofać w rozwoju ten kraj. Oczywiście będą robić to na prośbę głupich ludzi, bo jak widać większość głosujących popiera ich działania.

Kolejna wygrana Orbana. W tle straszliwa inflacja, rosyjskie zbrodnie na cywilach pod Kijowem, a Kaczyński wraca do tematu Smoleńska. Energetycznie i militarnie Polska jest dosłownie nigdzie. Cała szansa na rozwój tego kraju poszła w socjal sponsorujący wyborcze wygrane PiS. Nie ma ratunku dla tego kraju.

#zalesie #wegry #bekazpisu #ukraina
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@szybki_zuk Co chłopie dupisz za fleki? Z afery podsłuchowej nic nie wynikało?! Właśnie uwczesni rządzący pokazali jak bardzo w dupie mieli Polskę i Polaków. A przytocz mi wypowiedź Morawieckiego, która niby była najgorsza. Bo widzę odklejony jesteś pięknie.
  • Odpowiedz
@Nanuno: Chłopie weź ty może poczytaj o tej aferze z innych źródeł niż rządowe gadzinówki. Powiedz mi co wynikało np. z manipulowanych słów Sikorskiego (pewnie widziałeś tylko pociętą wersję xD)? Bo wg mnie tyle, że to on powinien być w rzadzie lub sprawować urząd prezydenta a nie długopis. Świetne jest to, że piszesz, że rządzący rzekomo mieli w dupie Polakó i bronisz Morawieckiego gdy było dokładnie na odwrót, widać było,
  • Odpowiedz
@agent001: Ulubione zdjęcie wykopowej gimbazy xD Radzio pozujący z karabinem xD pisałem przecież że jego ‚sukcesy’ to było pozowanie do zdjęć. xD
On tak był dzbanie jako korespondent wojenny. Złamał podstawie prawo, że korespondent nie może brać czynnego udziału w konflikcie zbrojnym i jeszcze się tym chwalił XD
  • Odpowiedz
  • 0
@szybki_zuk Dobra, argument z miska ryżu Morawieckiego pokazał, że nie rozumiesz kompletnie tego co on wtedy mówił. Dalsza rozmowa nie ma sensu, bo masz chłopie klapki na oczach. Nie mam czasu, ani chęci Ci tego tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: ano rzeczywiscie, myliłem sięco do miski ryżu, inaczej to pamietałem. Ale nadal podtrzymuję zdanie, że na tych tasmach nie ma nic mocno obciażajacego PO. I nadal podtrzymuję zdanie, że w pewnym sensie obciazaja Morawieckiego, bo jak widać po cichu wtedy mówił co innego, a teraz w tym obrzydliwym rządzie co innego
  • Odpowiedz