Wpis z mikrobloga

Jak tam strzelcy? Dostęp do broni zmalał, urus? Sportowcy i kolekcjonerzy już poudawani? Bekę mam niemożebną z januszy, co im wizyty na strzelnicy nie pasują, ale do broni to się paląąąą, jeszcze najlepiej żeby za darmo była. I gdzie takiemu gamoniowi broń do ręki dać, co tylko krzyczy DAJ DAJ DAJ a nikt nie przypilnuje żeby się bęcwał strzelać chociaż nauczył.

Z drugiej natomiast strony co może dać takie plumkanie na strzelnicy, nawet w jakimś IPSC. Zero przełożenia na umiejętność obrony siebie, rodziny i majątku, co wolnościowe wykopki tak bardzo by chciały robić. Mam propozycję - usuńmy z ustawy obowiązek uczestnictwa w zawodach, zamieńmy go na obowiązkowe szkolenia z taktyki zielonej i czarnej, odnawiane co roku. Wtedy grubasy miałyby przyjemne z pożytecznym. Macie broń. ale nauczcie się z niej korzystać jak tak bardzo chcecie!

Bardzo mądry gość nazwiskiem bodajże Szatkowski swego czasu postulował wprowadzenie obowiązkowych szkoleń prowadzonych przez kompetentne podmioty, ale oczywiście „środowisko” go zakrzyczało, bo lenie i grubasy chciałyby klameczki bez wysiłku. Do roboty, grubaski!

#bron #strzelectwo #takaprawda
Pobierz
źródło: comment_1649009948TdGxgBOesOytBPP08bl5hV.jpg
  • 9
Mam propozycję - usuńmy z ustawy obowiązek uczestnictwa w zawodach, zamieńmy go na obowiązkowe szkolenia z taktyki zielonej i czarnej, odnawiane co roku.


@ak-47-kalasznikov: ja uważam że każdy kto nosi broń powinien co kilka lat zdawać test strzelecki FBI. Problem polega na tym że w naszym kraju z gipsu i kartonu większość funkcjonariuszy i żołnierzy by pewnie go nie zdała XD