Wpis z mikrobloga

@blablalbla ashwagandha dziala bardziej antystresowo.

Może ten chmiel? Szyszka chmielu kosztuje 9 zeta (taki suplement w tabsach). Ale nie wiem, czy nie będziesz po tym senna.
@blablalbla Zapisać się do poradni i znaleźć przyczynę. Spróbuj porozmawiać z kimś do kogo masz zaufanie, kimś kto cię nie zignoruje. Zwerbalizuj swój problem, to wiele ułatwi. Są doraźne remedia, ale nawet doraźne stracą swą moc jeśli to nie chwilowy stres. Promazyna ma dosyć silny uspokajający efekt i chyba nawet takie wskazanie, ale to mi wygląda na problem który trzeba zdiagnozować by widzieć jak go leczyć czy to skrajny stres, nerwica, może
@moria hydro nie jest przeciwlękowa, tylko uspokajająca. Taki xanax w ogóle na mnie nie dziala, moze jedynie powoduje senność, bo zaburzeń lękowych juz nie mam. A hydroksyzynka dziala fest nawet w dawkach 10mg.

Nie proponuj benzo, bo to droga do nikąd i ryzyko uzaleznienia.
@moria ja bym tu jebnął jakiś stabilizatorek szczerze mówiąc. Ale ze wzgledu na to, że znam się głównie na depresji, to nie będę nic konkretnego proponował.
@moria skąd masz taką wiedzę o zaburzeniach?

Obcowanie z osobą z borderem może byc dla czlowieka bardzo szkodliwe. Wiem, że te osoby nie sa niczemu winne.