Wpis z mikrobloga

@aphen: po to jhinowi movement speed, grasz wokół czwartego autosa, pakujesz jak tylko możesz i się odsuwasz. Granaty mają coraz większy dmg jak zabijają, więc obijasz równo castery i pakujesz tak zeby skoczylo po 3 i trafilo w enemy, wtedy juz linia wygrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agilled: teraz mialem gierke gdzie w enemy ww walilem hita za 180 ( XD) gdzie typ juz ma 3k hp zeby go #!$%@? musze wywalic z 3 tury reloadów, gdzie ten ww nawet solo #!$%@? mnie zywcem
@aphen: ah no bo widzisz jhin to taki specyficzny adc i trzeba mieć na niego humor. Jak chcesz dużo robić to bierzesz cait albo samire i nawalasz w klawiaturę a jak chcesz leżeć w fotelu to bierzesz jhinka. Też z początku miałem problem żeby się przestawić na taką "bierność" przy przeładowaniach itd ale to trzeba się wczuć w klimat :D

Obejrzyj sobie gume
https://www.youtube.com/watch?v=QWF4R_trlIQ
@blaszkia: 14 killi total w 15 min ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie gry to ja mam 1/100 zazwyczaj zwierzeta padaja co chwile i nawet jak probuje zagrac w miare even botlane to przychodzi 7/0 mid czy jng i mnie rucha pod wieza jak psa
@blaszkia: wiesz od ogladania roberta kubicy nie bede zawodowym kierowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wole sobie picknac rengo na jungle i jak bezmozg oneshotować ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet o farme nie musze sie martwic