Wpis z mikrobloga

366/365 (2) #codziennafraszka Sztaudyngera
.
.
Samokrytyka

Nie każda bzdurka
Godna jest piórka,
Choć tyle bzdurek
Weszło do "Piórek".
Lecz skoro weszły,
To wiedzcie, że
Potrzebne były
Wam albo mnie.
.
.
#poezja #fraszki #sztaudynger
Tag do obserwowania/czarnolistowania ---> #codziennafraszka

Drodzy fraszkowicze! To już oficjalnie koniec bo lecimy z podsumowaniem wspólnego fraszkowania () (oraz przemyśleniami z dupy co tam w życiu się wydarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Obecnie nasz tag #codziennafraszka ma 122 obserwujących! (na dzień 3 kwietnia 2022 r., godzina 16:11) WOW! W poprzedniej edycji było nas 95 ( 09.09.2020). Cieszę się, że społeczności Mirków spodobały się tak fraszki. Dziękuję za każde obserwowanie tagu, za każdego plusa oraz udzielanie się w komentarzach (hehe atencyjny trochę ze mnie pasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a także za ciche przemykanie po tagu bez zaznaczania swojej obecności. Bo to nie plus jest ważny, a szerzenie fraszkowania ʕʔ. Gdyby nie wy, to fraszkowanie nie miało by sensu ()
Książka jest już mocno zużyta ( ͡º ͜ʖ͡º) dużo iksików zostało nakreślonych ołówkiem, rogi już trochę obite, a obwoluta porozrywana. Kartki trochę brudne, ale w sumie cała książka się trzyma.


A teraz najpopularniejsze fraszki! (Liczyła się ilość plusów)

1. Testament mój jako ostatnia fraszka ( ͡° ͜ʖ ͡°) z dnia 365
2. Krakowskie zarobki prawdopodobnie ilość plusów spowodowana była tagiem Kraków (pomijam już fakt, że kilka fraszek wleciało z tagiem chemia przez moje niedopatrzenie XD)
3. Wieczność
4. Niespodzianka i Doprawdy, chyba
5. Amor, Zapomnij i Do wnuczki

Gratulujemy zwycięzcom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To teraz WYSRYW TAJM!

Przez ten rok wrzucania fraszek zdążyłam skończyć studia (jakoś). Wiele nerwów mnie to kosztowało i byłam wykończona psychicznie przez mój wydział i psorków


Ale się udało to łajno skończyć dzięki wsparciu najbliższych (ʘʘ) praca została obroniona we wrześniu.


Później bujałam się na bezrobociu ( ͡° ʖ̯ ͡°) moje antyzdolności do interakcji z ludźmi uchroniły mnie przed robotą w Januszeksie XD Byłam tam 3h na próbnym i zapłacili mi 35 ziko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Janusze lubią to ( )
Ale koniec końców zdobyłam pracę po nowym roku! Co prawda po znajomości i 3/4, ale zawsze coś bo w biedronce mnie nie chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°). I tak sobie już pracuję.
Psychicznie jest raz lepiej, a raz gorzej. Raczej jak u każdego. Zauważyłam, że zaczynam grażynieć bo zaczęłam uprawiać kwiatki i cieszę się jak dostaję na prezent coś do domu XD
W każdym razie, nie lubię mojej pracy i ma wiele minusów, ale przychodzą do mnie do sklepu osoby, których widok polepsza mi nawet najgorszy dzień ( ʖ̯) z jednym dzieciaczkiem to sobie nawet buziaki przesyłamy () a chcę wam po prostu powiedzieć, że takie malutkie gesty i uśmiechy są czymś fajnym i staram się cieszyć z każdej takiej drobności


Przeszłam też w końcu covida (na szczęście łagodnie). Brat w tajemnicy przed rodzicami przeszedł zabieg na serce XD Ma się na szczęście dobrze i już mama nie martwi się tak bardzo o niego.
Zgubiłam okulary ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc jeśli są jakieś błędy to ich nie widzę. Zgubiłam też swoją ulubioną czapkę od Mirka kontri_pl (,) zawiodłam jako posiadacz czapki
No i tak mijały mi dnie i tygodnie, a wyznacznikiem czasu było fraszkowe odliczanie.

Życzę sobie, żeby z każdym dniem było tylko lepiej. Dzięki motywacyjnym kopniakom od @Pitaq staram nie tkwić w miejscu (ale ciężko mi się za cokolwiek zabrać jeśli chodzi o rozwój osobisty) i złożyłam CV na staż do biura. Trzymam za siebie kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim dalej nie spełnionym marzeniem jest zobaczyć morze! Ale kiedyś na pewno zobaczę plażę i bezkres wody. Mam też plan zrobienia prawa jazdy, żeby odciążyć mojego niebieskiego paska. I życzę też sobie, żeby częściej jeździć w swoje rodzinne strony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najbliższy jednak mój cel to wypad na kajaki i ogólne korzystanie z życia ((oo))

Wam Miraski życzę spełnienia marzeń, dużo miłości, czułości, pociechy z takich drobnych miłych gestów od bliskich jak i obcych ludzi. Mało stresu, samych problemów...


żeby każdy wasz dzień był dniem wartym życia.
Dziękuję wam wszystkim, że byliście razem ze mną, że doceniliście twórczość Sztaudyngera. Dziękuję stałym bywalcom jak @moll @ranunculus @tekon @Abstrakt @erebeuzet @Precypitat oraz wszystkim tym niewymienionym i oczywiście @Pitaq, który nawet wrzucił fraszkę w moim imieniu ʕʔ
Poprzednie podsumowanie
Żegnajcie, ale mam nadzieję, że nie na długo!
  • 4