Wpis z mikrobloga

Mam dwie kierownice. Jedna pójdzie do rzymiana. #thrustmaster TMX Pro i #logitech G29.
Głównie grane w #assettocorsa, #ets2mp i czasami #f1. Jakbym miał zostawić Thrustmastera, która jeżeli chodzi o solidność kojarzy mi się z zabawką (ale to przez system montowania, bo przy biurku mi się przesuwa), to musiałbym dokupić skrzynię, która pewnie będzie droga.
Można zadawać pytania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DeJk_SEBa - Mam dwie kierownice. Jedna pójdzie do rzymiana. #thrustmaster TMX Pro i #...

źródło: comment_1648993166ujgFhMT4JNCcKaLd2F76G7.jpg

Pobierz

Którą byś zostawił/a do grania?

  • Logitech G29 ze skrzynią 28.6% (30)
  • Thrustmaster TMX Pro 71.4% (75)

Oddanych głosów: 105

  • 6
@DeJk_SEBa: jak ci sie logitech przesuwa to podłóż miedzy trzymaki a biurko jakiś grubszy kawałek zgiętego papieru albo kartonu to bedzię sie stabilnie trzymać i nie bedzie sie przesuwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@anoonek95: Właśnie logi trzyma sztywniutko, z Thrustmasterem mam problem. Ale już mam Wheel Stand Pro. także ten problem odejdzie. W trakcie jazdy wydaje mi się, że TMX jest taki delikatny, przy Logi które bardziej szarpie, no ale inne metody przekazania mocy są na nich.
@DeJk_SEBa: Jeżeli masz obie te kierownice to sam najlepiej wiesz, która Ci najbardziej leży. Z obserwacji wiem, że przy takich pytaniach większość miesza logitechy z błotem jednocześnie wynosząc TMa na piedestał sprzętu dla nadludzi jeśli chodzi o te pieniądze. Sam porównaj i zdecyduj. Plusem dla TMXa jest na pewno możliwość dokupienia lepszych pedałów i chyba obręczy (nie wiem jak to wygląda z kompatybilnością tych baz).
@DeJk_SEBa od paru miesięcy mam g920, odpowiednik g29 na Xboxa - generalnie rzecz ujmując jestem zadowolony, gra się dobrze, jakość wykonania i dobór materiałów w mojej ocenie nieco wyższa niż tmx. Jednak nie można zignorować tego, se jeśli chodzi o różnego rodzaju symulacje jak #assettocorsa to lepiej spisuje się tmx pro.

Podejmując jeszcze raz tę decyzję, raczej bym znowu wybrał Logitecha. Muszę jednak podkreślić, że jeśli chodzi o mnie i moje potrzeby,
@MA100DONT: Właśnie TMX mam od kilku chwil. Powoli testuję, ale wydaje mi się zbyt miałka w jeździe. Jakby silnik nie miał siły, ale to pewnie przez to, że ten sprzęt na pasku jest. Jak jadę po tarce to prawie tego nie czuję.
@TiDiEj: Ten przedpotopowy mechanizm sprawia,, ze DFGT do teraz są w pełni sprawne i ciągle trzymają cenę ok. 300zł.
@Carbonara-Lover: Swoje g29 mam już ładnych pare lat,