Wpis z mikrobloga

Ukraińcy pokazują ciała ludzi, nie wiadomo kto i czemu ich zabił, jak się nazywają ani nic
Wykopki: uuu zbrodnia wojenna, NATO niech zaatakuje ruskich!

Ukraińcy strzelają do znanych z imienia i nazwiska związanych jeńców, ukraińska prokuratura wszczyna postępowanie
Wykopki: nooo, ale skąd wiadomo że to nie rosyjska ustawka, a w ogóle ślepakami strzelali

Ukraińcy z karabinami prowadzą blogerkę wśród ruin
Wykopki: zbrodnia Rosjan, żadnych wątpliwości, zbombardowali szpital
Ta sama blogerka już w Rosji mówi że nie było bombardowania:
Wykopki: pewnie celują w nią z karabinu!

Taki obraz wasz lemingi

#wojna #ukraina #rosja #propaganda
  • 75
Tak, ruscy będą nagrywać swoje zbrodnie wojenne i wrzucać do neta xD


@Wiesmin: Ale zostawić dziesiątki zabitych na ulicy ze związanymi rękami - no, ruskie do tego zdolne, tak, tak było Grażynko.
Ale porwana niby twierdzi, że żadnego bombardowania nie było. Czyli ona kłamie? Ławrow kłamie? Komu wierzyć?


@Wiesmin: jak na moje rozumienie:
1. bombardowanie/ostrzał był.
2. Nie wiadomo czy ilu pacjentów było w budynki. Prawdopodobnie blogerka i co najmniej druga kobieta która zginęła z dzieckiem.
3. Nie wiadomo czy byli tam żołnierze Ukraińscy. Prawdopodobnie tak, Rosjanie twierdzą że wysłali ostrzeżenie przed atakiem.
4. Ja nie mówię jak było - nie wiem, i
No proszę cię, ty tak na poważnie. Zaraz napiszesz, że ten bałwan który uciekł z Polski na Białoruś i opowiadał niestworzone rzeczy o "zbrodniach" na granicy, to mogłaby by być prawdą i dlaczego mu nie wierzymy.


@arais_siara: Czeczko przekroczył punkt krytyczny odklejenia od rzeczywistości, to raz. Po drugie nie podał żadnych szczegółów które można by sprawdzić. Gdyby powiedział "zakopali tych ciapatych 100m od granicy, koło zagajnika" to należałoby jechać tam i
i tak zabili se cywilów a zwłoki zostawili na środku ulicy bo są debilami. Nie wykluczam że tak było, ale rozsądny człowiek powinien się zastanowić.Rosjanie wiedzą przecież że sympatii im to nie przysporzy.


@maciusuper: Od początku wojny wiedzą, że sympatii nie zyskają, więc stawiają na grozę. Przynajmniej ja tak rozumiem ich zachowanie. Pozostawienie ciał na widoku sprawi, że każdy się zastanowi dwa razy nim postawi się takiej dziczy.

Rosjanie twierdzą że
@giguga: Ukraińcy pokazują ciała ludzi, nie wiadomo kto i czemu ich zabił, jak się nazywają ani nic
Wykopki: uuu zbrodnia wojenna, NATO niech zaatakuje ruskich!

Ukraińcy strzelają do znanych z imienia i nazwiska związanych jeńców, ukraińska prokuratura wszczyna postępowanie
Wykopki: nooo, ale skąd wiadomo że to nie rosyjska ustawka, a w ogóle ślepakami strzelali

Ukraińcy z karabinami prowadzą blogerkę wśród ruin
Wykopki: zbrodnia Rosjan, żadnych wątpliwości, zbombardowali szpital
Ta sama blogerka
@maciusuper jak mają znać imiona i nazwska zamordowanych ludzi na ulicach? Mylisz że każdy ma ze sobą dokumenty? I tak niektorzy zostali rozpoznani jak ta burmistrz miasta.

Żołnierze mają dokumenty i Ukraińcy robią im zdjęcia, bo ich ruskie rodziny nie mają pojęcia co się dzieje, tak to chociaż wiedzą czy ktoś jest w niewoli czy nie zyje. Z tego co widać, to tych niewoli jest pełno i większość z nich ma się