Wpis z mikrobloga

Ja to miałem tak, że po kilka razy pytałem dziewczyny czy na pewno czegoś nie chce, aby się upewnić i zawsze mówiła, że nie bo coś tam( kasy nie i jej głupio np.) A po czasie była drama,że się nie staram
  • Odpowiedz
miałem tak, że po kilka razy pytałem dziewczyny czy na pewno czegoś nie chce, aby się upewnić


@przegro_pisarz: To jest kardynalny błąd. Dodatkowo używasz słowa "upewnić" w kontekście relacji z kobietami. Po drugie primo laski nie lubią nadmiaru pytań. Podświadomie to gardzą takimi beciakami, którzy ciągle wysyłają zapytania do swojej księżniczki. Popatrz na chadów. Oni nie zadają zbędnych pytań. Po prostu działają. W zasadzie nawet nie muszą być specjalnie uprzejmi. Zadawanie
  • Odpowiedz
@D1_MIRAS: tak wiem, że kardynalny błąd. A jak jej coś wziąłem to było " po co jak ja kasy nie mam? Teraz będę musiała Ci oddać".Jakby to powiedzieć ja nie jestem chadem i wszystko robię źle a nie chce mnie się ćwiczyć na siłowni robić 10% bf, mieć odpowiedniej pracy i zarobków, aby jakieś tinderowki ruchać.
  • Odpowiedz
@D1_MIRAS: a jak zapraszałem do siebie, ale wstydziła się przyjść to też kardynalny błąd? Pamiętaj jeszcze, że muszą być emocje kotki pieski, wyjazdy za granicę, wspinaczka górska, odpowiednie hobby, przecinki trzeba odpowiednio stawiać.
  • Odpowiedz
@D1_MIRAS: nie ma znaczenia co ja napiszę bo zawsze jest źle. Już dawałem swój telefon kilku typom i jak oni pisali to efekty zawsze były takie same. A ze swoich telefonów mieli efekty co mnie pokazywali. Nawet widziałem jak typ pytał laski czy wychodzi a ona, że bardzo chętnie a to niemożliwe, aby wyszła bo kobietom nigdy nie można zadawać żadnych pytań. Oglądałem filmiki i przeczytałem książkę o kobietach i efekty
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: To u mnie było różnie. W sensie najgorsze patole brały albo bazyle albo nawet ładne ale równie patologiczne a co za tym idzie po pierwszej ciąży i życiu w skrajnej biedzie wyglądały jak pani Jadzia z warzywnego… tylko z tatuażami.
Te ładne i normalne kończyły z oskarkami które traktowały je jak zabawki. No faktycznie nie zadali pytań tylko mówili jak będzie a jak przychodził gówniak to nagle znikali… z kraju
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@bartolomis: laski tego chcą i nie chcą jednocześnie. Przestawanie adoracji jej nie pasuje bo gadzi mózg musi się wciąż czuć w centrum uwagi, z drugiej strony zaś uwaga od kogoś kto jej nie interesuje zaczyna ją #!$%@?ć i choćbyś pisał najpiękniejszą polszczyzną to trud twój i tak pójdzie na marne.
Do lasek trzeba stanowczo, jeśli nie widzisz zainteresowania to się po prostu nie płaszcz bo będziesz jeszcze bardziej gardzony niż jesteś.
  • Odpowiedz
@AerodynamiC:

Do lasek trzeba stanowczo, jeśli nie widzisz zainteresowania to się po prostu nie płaszcz bo będziesz jeszcze bardziej gardzony niż jesteś.


Długo mi zajęło zrozumienie tego. Jeszcze nie do końca wdrożyłem, ale efekty już widać. Nie robienie z siebie podnóżka to ogromna ulga dla psychy.

Inna ważna kwestia - bycie miłym nie oznacza podkładania się tylko pomoc jak ma się ochotę, np. starszej pani z zakupami ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AerodynamiC:


Do lasek trzeba stanowczo, jeśli nie widzisz zainteresowania to się po prostu nie płaszcz bo będziesz jeszcze bardziej gardzony niż jesteś.


Długo mi zajęło zrozumienie tego. Jeszcze nie do końca wdrożyłem, ale efekty już widać. Nie robienie z siebie podnóżka to ogromna ulga dla psychy.


Inna ważna kwestia - bycie miłym nie oznacza podkładania się tylko pomoc jak ma się ochotę, np. starszej pani z zakupami ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Ja to miałem tak, że po kilka razy pytałem dziewczyny czy na pewno czegoś nie chce, aby się upewnić i zawsze mówiła, że nie bo coś tam( kasy nie i jej głupio np.) A po czasie była drama,że się nie staram


@przegro_pisarz: na prawdę? Przecież ona same nie wiedza czego chcą, a ty masz wiedzieć? Ja z doświadczenia wiem, że lepiej nie brnąć w temat i zmienić na inny jak się
  • Odpowiedz