Wpis z mikrobloga

#xbox #xboxgamepass #forzahorizon5 jak co czwartek pojawiła się nowa Playlista Festiwalowa. Przeważnie siadam w czwartek wieczorem, szybciutko ją o--------m i staram sie nie dotykać konsoli do następnego czwartku ale ten tydzień jest inny. Palce już mam popuchnięte od grania dzisiaj 5-tą godzinę w TRIAL z tej listy i k---a dalej czegos nie rozumiem. 1. Do tego trialu potrzebna była Lola lub Porsche (w szczegółach do tego spendu pokazują sie zawsze wszystkie auta które są „akceptowalne”) a tu w jednym wyścigu gość Jaguarem, drugi jakimś Ferarri a trzeci Fordem GT. K---a jak? 2. Zawsze jestem w niebieskiej drużynie, nigdy odkąd pamietam nie byłem w czerwonej, zawsze startuje z pozycji 8-9 nigdy nic bliżej, dlaczego? 3. To mnie zaskoczyło - gram z typem ja level 138 gość lvl 1 i widze ze wygrał, jest w czerwonych, ma polski tag gracza mowię napisze jak k---a to zrobił - a on mi odpisuje ze wcale nie ma Forzy i nigdy w nią nie grał. 4. To mnie najbardziej w-----a i przez to przeważnie nie „wygrywamy” trialu - w pierwszym wyścigu my jako niebiescy wygrywamy jest spoko, w drugim wyścigu po pierwszych 3 checkpointach gdy jestem gdzieś w środku stawki nagle zostaje dwóch w mojej drużynie wraz ze mną. Jechałem dzisiaj 13 triali, nie wygrałem w całości żadnego mimo ze furka (Lola) zrobiona na 900 i za każdym p---------m razem wlasnie w drugim wyścigu zostawały dwie osoby, myślałem że r------e tego pada o ścianę…
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luba17:
1. Nie tylko Lola i Porsche, akceptowalne sa inne samochody, tak jak napisales, wazny limit S1 900.
2. Zawsze bedziesz. Zawody TRIAL tak sa skonstruowane - 6 botow na max poziomie w czerwonej i Ty z 5 kumplami w niebieskiej - zawsze bedziecie startowac z miejsc 7-12.
3. Boty maja jakies losowe nicki i poziomy (najczesciej pierwszy), takze nie zwracaj na to uwagi w ogole.
4. Drugi wyscig jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luba17: shelby dayton coupe wez i nim jedz. 100x lepiej niz te porsche, no i musisz trafic na w miare ogarnietych ludzi niestety
  • Odpowiedz
  • 0
@M4ci3jS: Tak sobie pomyślałem ze to boty ale pozniej mi losowało ludzi na „jakimś” poziomie, to mowię pewnie jednak to ludzie. A co do samochodów to jak klikniesz ograniczenia samochodów w PF to pokazuje Ci rownież takie których nie masz w garażu a mogą wziąć udział w tym wydarzeniu a mi właśnie pokazuje tylko Lolę i Porsche
  • Odpowiedz
@luba17: "Klasyczne samochody wyscigowe" - ja mam akurat pozbierane wszystkie mozliwe i normalnie moglem wybrac każdy, byle sie miescił w S1 :) chyba ze mozna wypozyczyc auto do danego wydarzenia, ale tego nie probowalem nigdy
  • Odpowiedz
@luba17: @M4ci3jS:
Ja chyba w jakiejś innej rzeczywistości jestem. Ten trial nie odbiega trudnością od innych, nawet jeden z łatwiejszych. Zrobiłem to Fordem GT i zasadniczo odchodziłem tym autem jak chciałem. Na drugim wyścigu (tor) to nawet specjalnie zwolniłem, dałem się wyprzedzić trzem botom żeby ich potem zmasakrować na zakręcie i tym samym reszta drużyny też ich mogła wyprzedzić.
I żeby nie było to ja w sumie cienki
  • Odpowiedz
@szuineg: zeby nie było, nie jestem jakims SUPER PRO ZAJEBISTYM graczem, ale wygrywalem te wyscigi na spokojnie - problemem u mnie był zespoł ktory zwyczajnie nie domagał i stad te problemy z wygraniem :)
  • Odpowiedz
@luba17 ehh ci konsolowcy nieudaczniki, nie wiem ile grasz w tą gre zgaduje ze nie dużo powinieneś wiedzieć że grając z botami na poziomie niezwyciężony zawsze startujesz z końca stawki. Zawsze jesteś w blue. Boty biorą nazwy z listy twoich znajomych lub klanu. Nie muszą nawet zagrać minuty. Ja wziąłem lole i 3 wyścigów wygralem 2 kończąc jako pierwszy. Za pierwszym podejściem. No ale to bylo na pc ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@rozjuszony_przecinek: Gram na konsoli od 15 lat, ale trial gram pierwsze kilka miesięcy odkąd się wkręciłem w tą Forze. Nie grałem ani w 4 ani w 3 więc cieżko stwierdzić czy jestem konsolowcem nieudacznikiem…
  • Odpowiedz
@luba17 dobrze dobrze byczku może trochę za ostro. Pamiętaj ze to najwyższy poziom botów i najlepiej wyprzedza sie je na zakrętach wjedzajac w nie. A auto wybierać takie które ma najlepszą prędkość, przyśpieszenie i strat. To pro tip i pierwsze miejsce na trialach bedzie ci dane ofc nie na kazdej trasie ale w większości
  • Odpowiedz