Wpis z mikrobloga

Ja bardzo lubię te ekrany, próbowałem nawet kiedyś dostać monitor komputerowy bez matowej folii, ale wybór jest niezwykle mały i większość produktów jest pierońsko droga.
@Issac: miałam mx keys ale była za duża bo nie wsuwała mi się pod monitor (wiem, że teraz jest ta mała)

szczerze obie bardzo były spoko, mx keys troche dla mnie miała chyba za długą spacje

ogólnie:

mx keys:
-podświetlenie
-sprawia wrażenie bardziej eksluzywnej

k780:
-podpórka na telefon, tablet
-wygląd tez jest ok
-pisanie po niej jest mega spoko i chyba ten uklad mi bardziej odpowiada
Człowiek który wymyślił rezygnację z matowych ekranów w notebookach powinien zginąć w Sztumie


@pepies: Ale wiesz że jest powód dla ekranów glare? W odpowiednich warunkach obraz jest o niebo "czystszy" jakbym to określił, kolory lepsze. Dlatego większość pro sprzętu do grafiki, wideo czy głupie telewizory mają matryce glare ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@L3gion: eizo musi być teraz smutno po przeczytaniu tego komentarza. Firma która stanowi wyznacznik jakości ekranów wzorcowych do dziś nie wpadła na to żeby robić glare matryce w swoich topowych produktach. Debile
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepies: a teraz proszę pokaż mi tv/monitor OLED z matową powłoką jak takiś mądry ( ͡° ͜ʖ ͡°) glare sprawia że obraz jest jak żyleta ale ma też swoje minusy oczywiste