Wpis z mikrobloga

  • 33
Jeszcze gdy był sam Stano to miało sens i nawet parę fajnych akcji udało się przeprowadzić na czele z ośmieszeniem podatku od nośników elektronicznych który dzięki temu nie powstał.
Ale potem wjechały już służby i jest nowy prezes, powiązany z politykami Mazurek, Domagalik.. No i teraz tak jak wszędzie - kontrolowany przekaz czyli typowy wentyl bezpieczeństwa, jak w wielu innych mediach i nic więcej. Ale to był piękny kanał, nie zapomnę go
  • Odpowiedz
@oruniak: Ja tylko przypominam, że termin „leming”, został wymyślony właśnie przez Mazurka na łamach „Uważam Rze”. Koleś nigdy nie krył się z poglądami, dlatego dziwi mnie, że kiedyś na wykopie był uważany za wzór obiektywności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@oruniak: Populistyczny bełkot+ niskich lotów żarty z lewicy co 5 minut. Oczywiście nigdy nic o pisie, a jeśli już to z mocnym hamulcem. Dziwię się Stanowskiemu, że występuje z tym dzbanem. Najgorzej jak czerpie też od niego światopogląd...
  • Odpowiedz
Przecież taka osoba jak Mazurek nie jest Pisowcem, POwcem czy #!$%@? wie kim. Jest sprzedajną chorągiewą i tyle. To, że mu PiS najwięcej dał w łapę to #!$%@? tam, za 5 lat będzie #!$%@?ł jaki PiS zły. Takie osoby po prostu trzeba wykluczać z życia publicznego i opiniotwórczego bo idę o zakład, że jak za kilka lat gość zacznie jechać po pissie to mu jeszcze wykopki będą przyklaskiwać xD
  • Odpowiedz
@kezioezio: Przecież Mazurek często grilluje pisowców w swoim programie i nie boi się zadawać im niewygodnych pytań. W niektórych sprawach faktycznie chwali rząd (np. w kwestii kryzysu na granicy polsko-białoruskiej), ale nazwanie go propisowskim to spore nadużycie.

Co do leminga - powiedz mi jak można nazwać ludzi pokroju Ostaszewskiej tak żeby ich za bardzo nie obrazić. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Moim zdaniem leming to właśnie idealne określenie
  • Odpowiedz
Przecież Mazurek często grilluje pisowców w swoim programie i nie boi się zadawać im niewygodnych pytań.


@abandon: On griluje tylko tych błaznów, którzy i tak byli do odstrzału, albo są powszechnie uznawani za idiotów jak Suski. Jak trzeba było zadawać niewygodne pytania np Szumowskiemu, to nagle zabrakło mu jajek.
  • Odpowiedz