Wpis z mikrobloga

DO WSZYSTKICH WYKOPKOW KTORZY SA TACY “ANTY ROSJA”

Co powiecie na to ze wasze piekne USA ktore ojoj super prezydent biden pizze #!$%@? z zolnierzami atakowalo (ATAKUJE) afganistan, iran, irak, wszystkie kraje na bliskim wchodzie tylko po to aby zdobywac #!$%@? rope, co powiecie na to? co powiecie na to ze gina tam wszyscy, matki, dzieci, ojcowie, starsi, GDZIE SA CI #!$%@? AKTYWISCI ZBIERAJACY PIENIADZE NA NICH?

ale ojoj, rosja zaatakowala ukraina, bidna ukraina, zbierajmy pieniadze, oddajmy im domy, w ogole dajmy im zony swoje niech maja bo tacy biedni sa

dlaczego rosja ble a usa jest ok?

zapraszam dodyskusji
#wojna #ukraina #rosja #usa
  • 71
@galaxybear: Odpowiedź jest prosta: Ukraina nas obchodzi (to państwo z nami bezpośrednio graniczy), a Afganistan, czy jakiekolwiek zabite dechami wygwizdowie już nie.

Tyle i aż tyle. Jeśli chcesz się zagłębić bardziej, to garściami czerpiemy z kultury USA/zachodu, w przeciwieństwie do kultury Rosji/wschodu.

Ludzka natura, po prostu.
@galaxybear: Przecież to nawet nie ma co porównywać. Nawet jeśli Europa, czy Usa zaatakowały te kraje to tamtejsza ludność i tak woli uciec do krajów zachodnich. Jakoś nie widzę tego wśród ludności, która została zaatakowana przez ruskich. Stamtąd nawet ruskie #!$%@?ą xD

Rosja ma do zaoferowania światu tylko zabójstwa, głód, biedę, gwałty, kradzieże i tanie dziwki. Tj. ruski mir ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@galaxybear: dlatego bo jak Iran z Irakiem będą sie #!$%@?ć to mi to zwisa bo to nie moje podwórko, a jak Rosja napada na Ukrainę to wojna pomiędzy dwoma sąsiadami pod naszym nosem.

Analogicznie z uchodźcami, jak przed wojną ucieka ktoś w Rwandzie to mogę dać pieniądze na pomoc uchodźcom ale Polska nie jest pierwszym krajem-sąsiadem, który ma OBOWIĄZEK udzielić pomoc uchodżcom.