Wpis z mikrobloga

  • 19
@HighQuality777: wiadomo, nic sie nie zmieni, banda czworga, układ magdalenkowy, spisek żydów i tak dalej. Dlatego najlepiej zagłosowac na konfederacje zrzeszająca największych głąbów jakich kiedykolwiek widziała polska polityka
  • Odpowiedz
@OddajButa123: Płacz na wykopie jak ludzie wychodzą protestować, płacz jak ludzie NIE wychodzą protestować i dają się ruchać.
Płacz, że marsz nie ma 1 lidera i jest miałki. Płacz, jakby marsz miał 1 lidera bo to by było upartyjnienie

Co raz częściej wychodze z założenia, że tego typu ludziom po prostu się należy pisowskie ruchanie na sucho - szkoda tylko, że Ci, którzy myślą inaczej też to dotyka.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: człowieku, ja jestem ateista, mam 30 lat i prowadzę jdg. Jak psów ich nie cierpię. Ja poprostu nie widzę alternatywy, bo ko już dawno przestało udawać że cofnie zmiany PiSu. Razemki są jeszcze gorsi bo jak mam wybierać LGBT czy katotaliban to wolę już katotaliban.
A konfederacja romansuje z ruskimi.
Więc na kogo?
  • Odpowiedz
@OddajButa123 no tak, skoro jestem antypis i pro opozycyjny to mam tak samo znośnie czytać o bandzie pisowskiej jak i wyzywaniu kaczora od manletow i prawiczkow i jeszcze się cieszyć kiedy czytam o jakiejś babie co krzyczy o patriarchacie

No są jednak rzeczy, które mnie interesują i takie których słuchać i czytać nie mogę.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: ale to kłamstwo, takzwana opozycja sama pracuje nad swój obraz współpracy z pisem xD

Może gdyby faktycznie się różnili zamiast głosować z pisiorami lub proponując ten sam zamordyzm to by ludzie widzieli w nich prawdziwą alternatywę.

KEK
  • Odpowiedz
@OddajButa123: tak je te głąby w proteście przeciwko ustawie targetujacej opozycję krzyczą o aborcji i patriarchacie antagonizując połowę wyborców. Ciągle słyszę ze strony opozycji o nierównościach w zarobkach, emeryturach, na stanowiskach, ale o tym że faceci pracują więcej, czy wkładają do systemu więcej podatków niż wyciągają korzyści cisza.

Przeciętny facet na tym będzie ciągle tracił, będzie obciążany coraz większym podatkami, zrzuca się na połowę potencjalnych wyborców winę za niepowodzenia kobiet.

I
  • Odpowiedz
@OddajButa123: te głąby sądzą, że fakt nie poruszania tematu DYSKRYMINACJI MĘŻCZYZN zapewni opozycji przegraną. W sensie, ze incelatwo ma realny wpływ na politykę i to ono rozdaje tu karty.
  • Odpowiedz