Wpis z mikrobloga

powiedzcie mi dlaczego tak wiele osób nie lubi #kolendra, w sensie że wiele przepisów jest "możecie użyć kolendry ale wiem że nie każdy lubi" przecież to tak jak pietruszka czy szczypiorek czy tymianek, ładnie pachnie, fajnie smakuje
tak samo kilkoro znajomych, chciałem zrobić buritto czy tortille dodać kolendry a ci że bleee bo nie dobre
#kiciochpyta #gotowanie
  • 15
  • Odpowiedz
@notdot: robią takim jak Ty wode z mózgu wmawiając najbardziej absurdalne połączenia jako smaczne.
poza kamerami to idzie do śmieci, nikt nie będzie jadł eleganckiej tortilli zepsutej kolendrą.
  • Odpowiedz
@mrooczilla: ale co mam przyjąć po męsku, to że wiele przepisów szczególnie z kuchni meksykańskiej czy azjatyckiej ma w składnikach kolendrę? a może to że wielu zawodowych kucharzy gotuje używając kolendry?
no ale widzę że wolisz ludzi obrażać i robić sobie głupie żarty i docinki
  • Odpowiedz
krytykę. o nią poprosiłeś


@mrooczilla: w którym miejscu? coś ci się pomyliło! zapytałem czemu wiele osób nie lubi i tak hejtuje kolendrę
a ty mi wyjechałeś że krytyka po męsku bo piszesz, że ja nie umiem gotować
xD weź się chłopie naucz czytać ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@notdot: wspaniałe to jest, że się tak na mnie odpaliłeś. zadałeś pytanie. odpowiedziałem.

nie rób tak więcej skoro nie jesteś się potem w stanie zmierzyć z odpowiedziami z którymi się nie zgadzasz.
  • Odpowiedz