Wpis z mikrobloga

@Ayessare: Nie każdy ma na tyle mocnego peceta, żeby pociągnął gry nowsze niż sprzed kilku lat, a z całym szacunkiem, ale po ryku niebieskich (szczególnie tutaj na wykopie) po przejęciu przez MS bethesdy mam wrażenie, że wygląda to raczej na zasadzie ALBO PC, ALBO konsola (jedna lub druga, stąd „wojenki”), a nie PS do exów, a PC do multiplatform.
@Pust3lnick: ziomek podał Ori jaki przykład xD no faktycznie potrzeba sprzęt z górnej półki. Powiedz mi kto nie ma laptopa obecnie ¯\_(ツ)_/¯ do tego duża część z tych xboxowych "exow" na ps po czasie wyjdzie w drugą stronę już nie

@nobrain: alternatywa taka że każdy ma obecnie sprzęt lepszy gorszy, jak dołożysz 2 klocki do tego co i tak się wyda na laptopa to już masz sprzęt co pociągnie bez problemu nowe tytuły

@Poroniec: a na #!$%@? ci ta lista kolego z zielonymi klapkami na oczach, wszystko co nie jest markowa linia - Ori, Halo, Forza, wszystkie sygnowane Microsoft z przodu (MFS) - kiedyś wyjdzie

@Ayessare: Jeśli według ciebie forza nikogo nie interesuje, to zdecydowanie nie ma po co z tobą dyskutować. Liczyłem, że będziesz trzymał poziom, ale jednak znowu się pomyliłem. Jak zwykle odwracasz kota ogonem, bo podał Ori, ale podał też Hellblade (i nie „gdybajmy” czy pozostanie „exem” dla Xboxa, bo to jakby gdybać nad tym czy kolejne exy Sony nie pojawią się na PC - zupełnie bez sensu) i do tej gry potrzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ayessare: nic nie wyjdzie. Bethesda już wydała ostatnią swoją grę na PlayStation, więcej umów już nie ma, gry Bethesdy już tylko xbox i PC. Możesz sobie do woli zakrzywiać rzeczywistość.
@Pust3lnick: no nie oszukujmy się samochodówki to nie jest szczyt gamingu ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio jak ktoś się musi jarać samochodówka to z grami na konsole musi być serio źle

Tak jak pisałem wyżej - dopłacasz koszt Xboxa do swojego standardowego komputera i masz coś co pociągnie więcej gier tak samo i lepiej

Z tymi exami że nie porywają to niezłe wyparcie, mówisz jakby to był