Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki,

Przedwczoraj opublikowałem swój pierwszy wpis na #muzykaelektroniczna , w którym zachęcałem do odwiedzenia mojej strony. Dzięki za odwiedziny i zainteresowanie oraz feedback Mirka @matnos, któremu wiszę piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obiecałem również #rozdajo, szanse były dość spore, bo wpis zapluspowało 14 Mireczków, wylosowałem dwóch z nich, tak jak obiecywałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) @hapsi i @Formeth, zapraszam do kontaktu, pizza z colą czeka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiaj piąteczek, międzynarodowy utwór premier. W takim razie przychodzę z premierą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wpadajcie na mojego Spotify, linki do innych platform na żądanie

Spotify

Zachęcam do obserwowania na Spotify - wspierania niezależnych twórców. Wypuszczanie muzyki bez pomocy wytwórni ciężki proces. Chciałbym zająć się tworzeniem i wydawaniem muzyki, nie potrafię w marketing i nie potrafię budować wizerunku, który dociera do ludzi. Dlatego zachęcam Was - Mirków, którzy być może polubią to, co robię w taki sposób, w jaki robię i nie będę musiał robić rzeczy, których nie chcę, żeby zwrócić na siebie uwagę.
Każda reakcja na Spotify zostawia ślad dla algorytmu i pomaga dotrzeć do potencjalnych słuchaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z góry dzięki za wsparcie, reakcje i komentarze. Miłego weekendu i pozostańmy w kontakcie!

#muzyka
purpleellysound - Drogie Mirki i Mirabelki,

Przedwczoraj opublikowałem swój pierws...

źródło: comment_1648839658xzcQexA7FXo9eVeDJX55Pb.jpg

Pobierz
  • 7