Wpis z mikrobloga

@Ranger: Barman z drinkami, spoko. Kiedyś wydawało mi się że to zbędny bajer, ale rzeczywiście się sprawdza.

Krindż to oczywiście wszelkie zabawy z podtekstami seksualnymi i upadlaniem się alkoholem w ramach "gry".
  • Odpowiedz
@southlander: na to trzeba uważać bo często alku już nie ma do tych drinków w połowie wesela xd Fotobudki o dziwo są cały czas oblegane i to całkiem spoko, mamy wesele w sierpniu 2023 i właśnie się zastanawiam nad czymś ciekawym, z elementów to napewno robię zdjęcia na klamerkach na sznurku w takim kole ale już widziałam w różnych konfiguracjach spoko atrakcja goście chętnie oglądają, za to najgorzej to nie mam
  • Odpowiedz
@Ranger:
Fajne: barman, slodki stół, animatorka dla dzieci, fotobudka, pokoj wspomnien, instax
Cringe: sztuczne ognie (wypalone dziurki w sukienkach), magik, tancerki brzucha, banki mydlane, pokazy fajerwerkow, napisy love
  • Odpowiedz
napisy duże ledowe mi się podobają


@TrisssMerigold: Fajne są napisy neonowe. Wciąż rzadko to się pojawia na weselach, ale wygląda lepiej i bardziej stylowo niż ledowe.

najgorzej to nie mam pojęcia z dziećmi co zrobić na weselu :/ jak ich usadze pomiędzy rodzicami to zjedzą pójdą się bawić i zostanie dziura eh a stol dla dzieci nie wiem gdzie wcisnąć jednym słowem lipka xd


@TrisssMerigold: Co do dzieciaków to animatorka
  • Odpowiedz
@southlander: wiem ale animatorka jest spoko dla dużo dzieci a jak u nas będzie z 5 max to też szkoda kasy xd a wiadomo, że kącik dla dzieci w otwartej sali obok im zrobię i jakieś tam zabawy uszykuje, to ciul te większe dzieci dam obok rodziców ale takie 1,2 latka to ja nie wiem XD CHYBA POPROSTU krzesełko takie do karmienia żeby usiadło przy rodzicach :p widziałam że mają dwa
  • Odpowiedz
@Ranger: Dla mnie czad to był słodki stół, zwykle na weselach jest jakieś ciasto robione przez ciocie, które ma mnóstwo cukru i margaryny, a na ostatnim weselu były makaroniki, ptysie i deserki ze świeżym owocami, nie tylko pięknie to wyglądało, ale było po prostu pyszne.
Fotobudka jest już trochę przeruchanym pomysłem ale ja lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobnie jak zimne ognie, też fajny przerywnik i romantyczny
  • Odpowiedz