Wpis z mikrobloga

Nie reguluj monitora! To prawdziwe #rozdajo. Sprawdź >>>

Dziś 1 kwietnia, Prima Aprilis, ale to nie żart. To serio prawdziwe rozdajo.
To także start naszej firmy i start przedsprzedaży naszego nowego produktu - StoryPlate od firmy StoryGrave.

Co to takiego?
StoryPlate to tabliczka z kodem QR, która po umieszczeniu na nagrobku czyni go żywym pomnikiem pamięci po zmarłym, i to online!
Wystarczy stworzyć profil zmarłego, dodać tam życiorys, zdjęcia, najważniejsze wydarzenia z życia, drzewo genealogiczne lub co tylko chcecie.

To nie tylko zwykła strona z informacjami, ale komplety serwis, który pomoże Ci trafić na nagrobek via Google Maps, albo umożliwi dostarczenie kwiatów lub zniczy jak masz daleko lub nie masz czasu i wiele więcej!

Jesteśmy małym, polskim zespołem kilku przyjaciół z #koszalin, którzy postanowili zrobić coś totalnie ideowego z dobrym przekazem.
Działamy z misją - ocalenia bezcennych wspomnień od zapomnienia. Przecież nie da się tego wygenerować przez AI ¯\_(ツ)_/¯
Jest to nasz autorski produkt zainspirowany rozwiązaniami z całego świata.

Startujemy narazie z uproszczoną wersja serwisu i obecna forma będzie stale rozwijana, ale pracujemy równolegle jeszcze nad totalnie nowym serwisem, który wyniesie poziom kilka leżeli wyżej. Mamy apetyt nie tylko na Polskę, ale i na dużo więcej ;) Wkrótce dołącza do naszego teamu jeden z was #programista15k

Aby wziąć udział w rozdajo:
- daj plusa (ale dodatniego, bo jak wiadomo są też plusy ujemne #pdk)
- fajnie jak polakujesz nas na FB: fb.com/storygrave
- miło jak zaobserwujesz nas na IG: instagram.com/storygrave

Do wygrania są 4 nagrody:
- Obraz „Pomarańczarz” 60x80cm na płótnie z zadrukowanymi brzegami oraz StoryPlate 5lat/1profil
- Kubek z papajem 1 oraz StoryPlate 5lat/1profil
- Kubek z papajem 2 oraz StoryPlate 5lat/1profil
- Kubek z papajem 3 oraz StoryPlate 5lat/1profil

Rozdajo trwa od teraz do soboty do 12:00.
Wybór zwycięzców spośród plusujących standardowo przez mirkorandom w sobotę o 21:37.
Zielonki wiadomo - dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszamy na naszą stronę: https://storygrave.com

Liczymy, że spełnimy wasze oczekiwania i pomożemy ocalić miliony wspomnień od zapomnienia.
Jak macie jakieś pomysły lub sugestie to zapraszamy do kontaktu. Mamy bardzo otwarte głowy i chętnie wdrożymy ciekawe rozwiązania, nawet te najbardziej szalone -> kontakt@storygrave.com

Zespół StoryGrave

#nagrobki #wspomnienia #przyszlosc #storygrave #storyplate #zmisjawprzyszlosc
Pobierz storygrave - Nie reguluj monitora! To prawdziwe #rozdajo. Sprawdź >>>

Dziś 1 kwiet...
źródło: comment_1648805183ur8uGMxaZ4tiLgKCsRXXIQ.jpg
  • 38
Nie chciałbym, by wasz pomysł na biznes się przyjął, jest w nim jakaś makabryczność, mam wrażenie, że to niemal podłączanie zwłok do internetu. Cmentarz nie jest miejscem na nowinki techniczne, śmierć jest czymś tak odwiecznym i niezmiennym, że miejsce pochówku powinno być na wskroś konserwatywne. Nie wyobrażam sobie zamieszczania jakichś cyfrowych bzików na grobie moich rodziców, coś obraźliwego dla mnie jest w samej waszej idei.
Nie chciałbym, by wasz pomysł na biznes się przyjął, jest w nim jakaś makabryczność, mam wrażenie, że to niemal podłączanie zwłok do internetu. Cmentarz nie jest miejscem na nowinki techniczne, śmierć jest czymś tak odwiecznym i niezmiennym, że miejsce pochówku powinno być na wskroś konserwatywne. Nie wyobrażam sobie zamieszczania jakichś cyfrowych bzików na grobie moich rodziców, coś obraźliwego dla mnie jest w samej waszej idei.

@nie_wyszlo_mi_w_zyciu:

Ja bym to rozszerzył. Wrzucisz
@storygrave: widzę tu pewien problem, okres krótszy niż "wieczny" nie ma sensu przy upamiętnianiu zmarłych więc od razu celujecie w sprzedaż zestawów za 700 zł nie dając nabywcy żadnej gwarancji, ze to będzie działać wiecznie, że wasza firma przetrwa choćby rok i opłaci hosting.. sorry ale do takiego biznesu trzeba mieć jakąś renomę, nie zaufam nołnejmom-smieszkom-2137

i wyłączcie to niebieskie gónwo pod wskaźnikiem myszy, "bajery" javascrypt były modne 25 lat temu.