Wpis z mikrobloga

W KOŃCU ŻELKI O SMAKU MĄKI I CUKRU ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prosiliście wiele razy, żeby bardziej podkręcić goryczkę z mąki i kalorie, bo to dla prawdziwego chłopa tyle co kot napłakał. A my miłośników żelków słuchamy i innowacje wprowadzamy, także tadam! W komentarzu jeszcze misie, bo wahamy się co do ostatecznego kształtu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji podaję zwycięzcę nr 1 (1 z 10) naszego rozdajo z okazji dnia żelka - @kubaeror gratuluję! Wybierz 3 dowolne kubki z naszego żelkowego sklepu lub 1 kg żelkowy mystery box jeżeli nie możesz się zdecydować. Wysyłka do paczkomatu, przelew tradycyjny, nie płać, numer zamówienia wyślij do mnie na priv, a ja zrobię resztę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#gusto żelki unikalne kody rabatowe w naszym newsletterze / ostatnie limitowane sztuki zostały!
źródło: comment_164879200475oXgS4QOGskfb2ONxWbQA.jpg
  • 30
@JudaszowyBudyn: z keczupem czy na sucho? ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporadycznie dzwonią/piszą mamy, których dziecko zjadło chrupkę xD biodegradowalne chrupki, po 1-2 sztukach pewnie nic będzie, prosiłem o spokój (obserwować, jeździć) i później kontaktu nie było, więc chyba wszyscy cali ¯\_(ツ)_/¯