Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zalesie #zwiazki #rozwod

4 letni zwiazek.
Mam niezbite dowody na to ze partnerka mnie zdradzila i zdradza dalej od ok 3 miesiaca.

Jak to rozwiazac ?
Nie chcialbym to zrobic klasycznie typu pakuj sie i #!$%@?.
Przypuszczam ze jest dalej ze mna bo jest moja utrzymanka. Mieszka w moim mieszkaniu, za nic nieplaci.

Macie jakies pomysly jak to zrobic ?
Bo ja myslalem zeby zrobic jakis romantyczny wieczor, upic ja i potem wyruchac w dupe.

A jak wytrzezwieje i pojdzie do pracy to zmienic zamek w drzwiach.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6246141fddbaf3b984e30dbc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 81
  • Odpowiedz
A co z szacunkiem do siebie? Ja prawdopodobnie bym się brzydzil partnerką. Tak po wszystkim udawać, że nic się nie stało i całować ją w czółko, gdzie jakiś chłop ma jaja?


@youngmlody3456: jaki szacunek do siebie, widziałeś jak się zachowuje obecnie 80-90% populacji facetów, spermiarze? Co nawet do 50 letniej staruszki z badoo/fotki piszą sprośne wiadomości
  • Odpowiedz
@youngmlody3456:

Jak facet jest średnio atrakcyjny + jest simpem - to laska będzie z nim z nudów, litości albo z lenistwa, związek sztucznie przedłużany
Jak facet jest średnio atrakcyjny i zaczyna udawać alpha, stawiać się, pokazywać granice - to laska powie nara xD

W obu przypadkach - gdy atrakcyjność faceta jest średnia to i tak laska w koncu przestanie cię szanować. Żeby laska cię szanowała musi bać się ciebie stracić, a
  • Odpowiedz
@youngmlody3456: i jak zwrócisz uwagę na otoczenie to o czym mówisz jest prawdą... ja ciągle widuje np na siłce facet 8/10, wysoki, szczupły, 190, postura koszykarza, 80 w talii 120 w barach i jego kobieta 5-6/10 lekko ulana coś tam zaczyna ćwiczyć karlica 160, takich par widuje setki. Tak samo na ulicy.

Masa chadów weźmie sobie laskę 5-6/10 zamiast 8-9/10, masa lasek 8+/10 jest wiecznie sama a zazwyczaj te 5-7/10 są
  • Odpowiedz
Chłop by chciał szarą myszkę, założyć rodzinę i spędzić fajnie starość z drugą połówką, ale i tak pewnie nie będzie mu to dane, bo zawsze moze przyjsc ktoś lepszy i mu to zabrac xD


@youngmlody3456: ja myśle że co do tego to nawet bycie chadem 9/10 nie daje ci żadnej gwarancji - przykłady Will Smith czy Kamil Bednarek, Bezos, Musk - każdy został cuckiem niezależnie od statusu i atrakcyjności.

Po prostu
  • Odpowiedz
Gorzej tylko, jak jest się spokojnym chlopem, który woli bardziej spokojniejsze życie, niż stawanie cały czas na #!$%@?, żeby partnerce dostarczyć emocje XD


@youngmlody3456: no ja właśnie takim jestem i większość też jest. Niektórzy grają na siłę dynamicznych, niektórzy sobie odpuścili pajacerke
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Ogólnie się zgadzam, z tym że momentami podajesz sprzeczne argumenty. Zresztą popatrz, jeżeli laska 5-7/10 to najczęstszy target zarówno typów 5/10 jak i gości 9/10, to nigdy nie dojdzie do sytuacji, że

jak z tobą zerwie to drugiego takiego nie znajdzie albo znajdzie z dużym trudem - czyli czadem.


Poza tym,

W obu przypadkach - gdy atrakcyjność faceta jest średnia to i tak laska w koncu przestanie cię szanować. Żeby
  • Odpowiedz
SłodkiKoń: @Pozytywny_gosc: dobrze piszesz z tym ciaglym zapewnanianiem emocji. Oczywiscie to co wspomniales to prawda, to tez sprawia, ze laski tak tesknia za wszelimi zlymi chlpcami, kolesiami z zaburzeniami osobowości typu border, adhd psychopatia. Tacy gosice naturalnie sami z siebie daja babie codzienny koktajl emocjonalny. Jak jestes spokojnym introwertykiem czeka cie tylko rola ciepłego beciaka

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
UkrytyBaran: @bezbekpol: no nie zgodze sie. Kolesi 5/10 ktorzy stawiaja granice, mających swoje zdanie to baby po prostu ghostują a nie za nimi tesknia XDDD trust me bro przetestowane na tinderze, jestem właśnie takim 5-6/10, ale gdy tylko zaczynalem z laskami pisac bez spermienia tylko jak z kolegą to szedł z miejsca unmatch lub ghosting. Właśnie w dzisiejszej kulturze spermiarstwa NIE bycie uległym facetem przy przecietnym wygladzie jest skazywaniem sie
  • Odpowiedz
Kolesi 5/10 ktorzy stawiaja granice, mających swoje zdanie to baby po prostu ghostują a nie za nimi tesknia XDDD trust me bro przetestowane na tinderze, jestem właśnie takim 5-6/10, ale gdy tylko zaczynalem z laskami pisac bez spermienia tylko jak z kolegą to szedł z miejsca unmatch lub ghosting. Właśnie w dzisiejszej kulturze spermiarstwa NIE bycie uległym facetem przy przecietnym wygladzie jest skazywaniem sie na samotność w imie ochroy swojej godności piszesz
  • Odpowiedz
ale typ 5/10 z charyzmą i własnym zdaniem będzie właśnie tym, co lasce będzie zajebiście ciężko zastąpić


@bezbekpol: chłopie, ale chłop 5/10 musi najpierw się umówić z laską ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ile ma chłop 5/10 par na tinderze, 10-15 w miesiąc z paszteciarami?

Powiesz, żeby w takim razie uczył się PUA
  • Odpowiedz
No i też żeby było jasne, ci goście to nie tryhardy czy adepci PUA. Po prostu się z tym urodzili i dla nich to naturalne zachowania.


@bezbekpol: no więc jaki sens ma twój wysryw? Skoro twoje wnioski i tak są takie, że w sumie to #!$%@?, musisz sięz tym czymś urodzić, a jak nie masz tego od urodzenia to co byś nie zrobił - its over
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc

chłopie, ale chłop 5/10 musi najpierw się umówić z laską ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ile ma chłop 5/10 par na tinderze, 10-15 w miesiąc z paszteciarami?

Masz błąd poznawczy: realia Tindera czy innych portali randkowych nijak się mają do rzeczywistego funkcjonowania rynku matrymonialnego.

Tylko problem jest taki, że 80-90% lasek wolnych poznanych
  • Odpowiedz
Will Smith czy Kamil Bednarek, Bezos, Musk - każdy został cuckiem niezależnie od statusu i atrakcyjności.


@Pozytywny_gosc: tęgie piguły
cuckiem znaczy co - że smith to cuck, to ok, ale bednarek? po prostu jest z kobietą wychowującą dziecko, bezos to też nie cuck, tylko zwykly rozwodnik, musk tez nieszczegolnie, cucking to nowa norma ktora sie wziela z nienwisci do slubow i wiernosci wlasnie
  • Odpowiedz