Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks #zalesie #zwiazki #rozwod

4 letni zwiazek.
Mam niezbite dowody na to ze partnerka mnie zdradzila i zdradza dalej od ok 3 miesiaca.

Jak to rozwiazac ?
Nie chcialbym to zrobic klasycznie typu pakuj sie i #!$%@?.
Przypuszczam ze jest dalej ze mna bo jest moja utrzymanka. Mieszka w moim mieszkaniu, za nic nieplaci.

Macie jakies pomysly jak to zrobic ?
Bo ja myslalem zeby zrobic jakis romantyczny wieczor, upic ja i potem wyruchac w dupe.

A jak wytrzezwieje i pojdzie do pracy to zmienic zamek w drzwiach.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6246141fddbaf3b984e30dbc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 81
  • Odpowiedz
AzjatyckaKreatura: W ten sposób zapracujesz na oskarżenie o gwałt i trafisz do paki w najgorszym wypadku. A zgadnij, co będzie jak wyjdziesz, kto będzie w twoim mieszkaniu i kto Cię z niego wyrzuci.
Daj spokój. Emocje możliwie na bok. Przedstaw dowody i daj godzinę na spakowanie.

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
Pedro: A gościu wie że ona zajęta? Jak tak to #!$%@? na pysk. Jsk nue to zróbcie się kolegami i zaproś go i przy wspólnym piwie w 3 powiedz ze wiesz ze się ruchają. Po czym pożegnaj się z nią i z nim i wyjdź z baru i nie wpuszczaj już do domu.

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobra, dam mega protipa xD

Tylko żeby nie było, bo to jej zostanie do końca życia w bani. Podstawa, żadnego upijania, żadnych przekrętów, ma być trzeźwa z pełną świadomością.

1) do końca udajesz, że nic nie wiesz
2) gdy będzie poza domem, przygotuj jej rzeczy, walizeczki, rzeczy osobiste,
  • Odpowiedz
zdradzony: Ja to zrobiłem tak:
Powiedziałem mojej że wiem.
Ona okazała wielką skruchę i chęć poprawy.

Powiedziałem, że jak mamy dalej ze sobą żyć to ja chce weekend takiego ostrego seksu bo zawsze chciałem spróbować a jak mnie zdradziłaś to mogę to zrobić z kimś innym a potem do siebie wrócić.
Moja była się zgodziła, zrobi co tylko
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania kiedyś zrobiłem ppdobnie. Wyruchałem a potem powiedziałem że wiem że ma bolca na boku. Wiesz jaka była jej reakcja? Powiedziała: że jak mogłem ją ruchać skoro wiedziałem że ma innego. Powiedziałem że było nie dawać :-) Kobiet nie zrozumiesz. Poruchaj ile sie da i pozbądź się uczuć - to worek na sperme jest a nie kobieta życia.
  • Odpowiedz