Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zestrzelono ukraiński helikopter który przyleciał do Mariupola i próbował ewakuować "rannych".
Wygląda na to że dowództwo AZOV próbowało uciec helikopteram(i) z Mariupola.
Informacje są dość niejasne co do ilości helikopterów, są pogłoski że było więcej i iluś się udało jak i o zestrzelonych dwóch a nie jednym.

https://twitter.com/JulianRoepcke/status/1509574299006521354?s=20&t=jbp_B9_ISEVI4gdJxKplbQ

#ukraina #wojna #rosja
konradpra - Dzisiaj zestrzelono ukraiński helikopter który przyleciał do Mariupola i ...

źródło: comment_1648751628QCzBwgN8TeBeze5OTJwgPS.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RafDan: Czyli zobaczymy w ciągu kilku dni jak jest. Piszę bo informacja wygląda na wysoce prawdopodobną.
Ty na obronę swojej tezy dowodów raczej nie masz jeszcze.
Możesz wtedy wpłacić na polskie sieroty.
  • Odpowiedz
@konradpra: Ja Ci tylko napisałem, że ten typ ciągle daje fake info, i podkręca pod ruch, a Ty jakoś się dziwnie poczułeś urażony i zacząłeś go bronić, c--j wie po co.

A jaką ja postawiłem tezę, że mam ja według Ciebie bronić, proszę pokaż im tą tezę. Rozumiem że mojego zakładu nie przyjmujesz?

Przecież ten typ twierdzi ze ta operacja jest porazka, bo jeden z 4 zostal zestrzelony xD k---a
  • Odpowiedz
@RafDan: nie mam zamiaru się zakładać bo nigdy się nie zakładam. Zakłady są bez obrazy dla frajerów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak bym się jednak miał zakładać że rzeczywiście zginął dzisiaj to tylko na polskie sieroty.

Co do meritum, będąc redaktorem niemieckiego Bild miał wielokrotnie prawdziwe informacje, za to Ukraińcy bardzo się pieklili ze rozbija ich linie propagandową i go wyzywali od zdrajców XD.
Wyjdzie za kilka dni czy miał racje jak i inni piszący o tym samym.
Ja się nie upieram i sam napisałem w
  • Odpowiedz
@konradpra: 3-ci raz powtarzasz że "on taki dobry dziennikarz, ale pisze zle o ukraincach i oni tego nie lubia" serio, na c--j to 3-ci raz powtarzasz jakbym to ja był jacyś "oni" xD Ja Ci już odpowiedziałem, jest różnica między przekazywaniem informacji które są złe dla Ukrainy, a jest różnica na powielaniu fejków, tworzeniu mitów aby sobie boostować zasięgi. Jest dużo profili którzy piszą źle o Ukrainie, ale na faktach.
  • Odpowiedz
@konradpra: Czyli życzysz miłego dnia (o 23:30~), ale jednak z chujem w łapie czekasz na kolejne "brejking newsy" żeby się p-----------ć. Kolejny raz zatem powtórzę pytanie, którego trzy razy nie widziałeś, skoro taki wygadany jesteś:

A jaką ja postawiłem tezę, że mam ja według Ciebie bronić, proszę pokaż im tą tezę.


Co do reszty to nawet nie odpowiadam, bo sprawiasz wrażenia osoby która nie potrafi czytać ze
  • Odpowiedz
@RafDan: Zabawny jesteś, wyczuwam frustrację XD.
Szukasz usilnie dziur w całym bo ci informacja nie pasuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbyś czytał ze zrozumieniem to pisałem już w pierwszy poście:

Informacje są dość niejasne co do ilości helikopterów, są pogłoski że było więcej i iluś się udało jak i o
  • Odpowiedz
@konradpra: jakie dalej w zaparte? ty jesteś jakiś p----------y? Podajesz źródła, które mają ograniczone zaufanie, bo Ropcke podawał fakowe info już parę razy. Tak samo jak Wolski, gdzie ja ci zanegowałem prawdziwość tego tweeta? Poddałem po prostu w wątpliwość twoje źródła.
  • Odpowiedz
@Pedroo: Bawisz mnie. XD
Zaprzeczenie faktów u was jest nieźle rozwinięte.
Udowodniłem ci tylko że nie masz racji a ty dalej w zaparte. Nie ma problemu, świadczy tylko o poziomie zacietrzewienia XD.

Bez odbioru, bo realnie szkoda na was czasu.
  • Odpowiedz