Wpis z mikrobloga

Cześć, wyszło mi, że mam 400 z testu na dht (norma od 200 do 1100), czyli dosyć nisko, pasowałoby odłożyć finaster (w sumie już to zrobiłem, ale głowa mnie blokuje powoli) niskie dht to lipa dla libido i mojej siły, jest coś co mógłbym brać, aby podwyższyć dht? W sensie wiecie, że finaster zbija, coś podbija i i włosy by były i dht chociaż na poziomie 600-800. #finasteryd #wlosy #lysienie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s0ngo_: byles na 1mg fina? Moze warto zejsc do 0.5 albo nawet do 0.25.
Gdybys mial kase to mozesz zawsze zbadac pozniej dht. Bo malo jest danych z badan krwi co się dzieje z poziomami dht na róznych dawkach.
  • Odpowiedz
@s0ngo_ warto poczytać komenatrze
https://www.reddit.com/r/naturalbodybuilding/comments/evk39w/is_anyone_here_on_finasteride_does_any_of_you/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Co do fina to wiadomo obniża DHT po to go bierzemy, ale w tym samym czasie lekko podwyższa Testosteron (nie mam teraz badania pod ręką ale pamiętam około 10-15% potrafi podnieść). Nie wiem skąd u Ciebie przeświadczenie że obniża się przy braniu fina siła na siłowni, sam tego nie zauważyłem.
Co do libido to trzeba obserwować czy masz jakieś uboki i w jakim stopniu szczególnie że z tego co pisałeś jesteś na finie tylko kilka tygodni.
  • Odpowiedz
@gezorrr: ja patrzyłem na komentarze pod MPMD i tam sporo osób się skarżyło na spadki siły czy regresy/powolny progres na siłowni.. tylko no to zależy kto jak trenuje itd czy ma michę itd itd dużo czynników.
  • Odpowiedz
@feegloo: sorry, ze się wtrącam, ale tak patrzę czy czasami nie przerzucić się na topical fina. Minoxa i tak wcieram, a na podstawie tego badania widać, że są lepsze efekty finasterydu w formie wcierki.
  • Odpowiedz
@stasiek459: bo juz mam niskie dht a bedzie jeszcze nizsze, to po co mam czekac az odczuje te uboki? Kminie jak to zrobic... dzisiaj bede robil research jak co tydzień, dam znac co wykombinuje
  • Odpowiedz
@s0ngo_: jedz codziennie, a o topicalach zapomnij - to nie działa

przez rok jadłem 0,5 mg, bo się naczytałem głupot i żałuję, od 5 lat wrzucam 1 mg i jest git

tyle ile obniża fin dht nie ma wpływu na gainsy jeśli chodzi o sport
  • Odpowiedz
@s0ngo_: kogo DHT obchodzi? jesteś lekarzem, żeby sobie analizować badania? nawet lekarze nie podejmują się takiej analizy - poziom DHT to czysto teoretyczny wskaźnik i na tyle indywidualny, że jego analiza jest bez najmniejszego znaczenia

po 5 latach nie mam żadnych skutków ubocznych, łysienie nie postępuje, wręcz przeciwnie włosy się dogęściły i wyglądają lepiej niż te 5 lat temu, libido mam wysokie chociaż pierwsze 6 miesięcy było niskie

ze względu
  • Odpowiedz