Wpis z mikrobloga

Za co szanuję blackpilla to nazywanie mgtow copingiem bo nim jest, nie mówię, że to źle, nie mówię, że to dobrze. Problem z Copium jest taki, że z czasem twoje pasje, gierki, hobby wszystko to się nudzi. Musisz je regularnie zmieniać i tak naprawdę zaczynać od zera by zachować jakąś satysfakcję z życia.

Dorosłość to też samotność. W szkole jakby źle ciężko nie było, to samo na studiach, nawet jak jesteś dziwakiem to zawsze znajdowała się jakaś grupa dziwaków i ten czas leciał.

Po 25 roku życia wykruszają się wszystkie znajomości bo normicy zakładają rodziny a wiemy jaki polsza to cuckoldzki naród - #!$%@?, #!$%@? i tylko #!$%@? się liczy. Nie można mieć cipy i przyjaciół i raz na miesiąc z nimi wychodzić na piwko. Nie, nie, nie. To tak nie działa.

W pracy też ludzie na ciebie #!$%@? ty na nich, jak pracujesz zdalnie to już w ogóle masz życie jak hikikomori.

To jest czarna dziura do której wpadasz każdego dnia. Oglądałem dokumenty na YT o niezależnych twórcach indie którzy robią gry - największy problem to było właśnie zdrowie psychiczne. Niektórzy kompletnie dziwaczeli, wpadali w paranoje.

Dlatego rozumiem chociaż potępiam spermiarzy. Spermienie to jest jedyna metoda jaką znają by przyciągnąć uwagę laski.

Samotność albo ból związany z odrzuceniami i inby, taki los przegrywa xD First z Incelmatics gadał, że faceci nie odchodzą z online datingu bo mają nadzieję, nawet jeśli szansa wynosi mniej niż 1%. Próbują jak osły. Ja też to mam. Narzekam, klnę ale jak debil wracam bo czuję że życie które prowadzę jest złe.

#przegryw #blackpill
Pobierz LateNever - Za co szanuję blackpilla to nazywanie mgtow copingiem bo nim jest, nie mó...
źródło: comment_1648723485WKfbpzz1Pgk6Bb1OmdwHut.jpg
  • 66
I co dalej? Jak będzie wyglądać życie w wieku 45, 50, 55+? Przecież masa osób w tym wieku ma problemy ze stawami, kręgosłupem. A co jak cię choroba powali i będziesz musiał leżeć w łóżku przez np 1 rok? Nie dość, że trzeba będzie płacić totalnie obcej osobie za zajmowanie się, nie będzie z kim gadać, zadzownić chociaż, cały dzień leżeć przed TV, którym już rzygasz.


@Pozytywny_gosc: Dlatego ten system oparty
@Pozytywny_gosc: Generalnie brutalny post, ale w #!$%@? prawdziwy dałbym ci kilka plusów xD

Ja widzę po sobie że z wiekiem jest coraz gorzej, chłop to ma jeszcze czas i może się ustatkować koło 40 nawet, ale babka ma #!$%@?.
@Pozytywny_gosc: I jak mówisz my wszyscy udajemy że będziemy mieli wiecznie 25 lat a życie tak nie działa. Masz fazę zabawy, masz fazę tworzenia rodziny i masz fazę opiekowania się wnukami i fazę gdy rodzina powinna opiekować się tobą.

Ja generalnie jestem skłonny do robienia bardzo ryzykownych rzeczy w obliczu rozpaczy i jak będzie tak dalej to po prostu #!$%@?ę w świat w poszukiwaniu szczęścia. Może też ameryka południowa.

Ja wiem