Wpis z mikrobloga

@NuklearnySzpadel: na mobilnych nie ma to raz, a dwa ciekawscy maja zaspokojona potrzebę kliknięcia w przycisk xD
Tak to (jak ja) będą klikać z dupy po odpowiedziach będąc we Wrocławiu raz w zyciu albo nawet nie ¯\(ツ)
@pieczony_szczur_z_ogniska: Uuuu, trudne pytanie. Z jednej strony fajnie że ruszył zmiany w mieście (chociaż dostaję białej gorączki od organizacji i przebiegu tych prac), z drugiej sodówka uderzyła do głowy i typ nie przyjmuje żadnej krytyki.

Przez syndrom sztokholmski i tak pewnie na niego zagłosuje bo panie na tych pisiorów to ja patrzeć nie mogę.
przebudowy i nowe inwestycje


@Antibambino: to nic, że większość jest budowana według #!$%@? koncepcji. Ważne, że się robi. Taki poziom wyborcy w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Antibambino: szczerze mówiąc to wolałbym, żeby nic nie powstawało, jak mają być budowane jednopasmowe obwodnice, jak AWW czy północy fragment obwodnicy śródmiejskiej. W końcu przyszedłby ktoś, kto zrobiłby to dobrze, a tak to zbudowanie bubla blokuje poprawną budowę, bo już ktoś coś zrobił ¯\_(ツ)_/¯

Wrocław od dawien dawna nie jest zarządzany przez pisowców, a i tak nic tu nie jest robione w porównaniu do Krakowa, Gdańska czy Warszawy ( ͡°
@pieczony_szczur_z_ogniska: ten człowiek się kompromituje w swoich publicznych wypowiedziach w social mediach. W zasadzie to już go skreśla, ja się go zwyczajnie wstydzę.

Ale jeśli komuś to mało, to od czasu remontu dworca pkp NIC się w tym mieście nie zmieniło na lepsze, przez ok. 15 lat mieszkania we Wrocławiu, miasto straciło cały swój urok i efekt "wow", stało się ładno-brzydkie - niby odremontowane, a jedna w taki sposób, że tęskni