Wpis z mikrobloga

@velmar: Jeśli pisanie prawdy ma być pierwszeństwem, to ja bym chciał znać prawdę z czego, tak dokładnie, utrzymywał się Bosak, zanim został posłem. Albo, na ten przykład, chciałbym znać prawdę po co Braun spotykał się w Moskwie z agentem rosyjskiego wywiadu.

Kilka innych prawd też bym chciał poznać, jeśli masz czas na podzielenie się z nimi. Listę wolisz mieć punktową, cyferkową?
@mnik1:

skoro pisanie prawdy cię interesuje to dlaczego promujesz cenzurę, zamordyzm i dyskryminację?
dlaczego oczerniasz jedyne ugrupowanie, które było i jest przeciwko temu?
w dodatku to tylko 11 posłów, gdzie twoje zainteresowanie pozostałymi dwustoma, którzy faktycznie sprowadzają nasz kraj na skraj przepaści?
nie umiemy w logikę czy taki dali prykaz ?
Mi się wydaje że Korwin z Braunem to pożyteczni idioci, Braun sam na siebie składał doniesienie na rzecz działania obcych agentur no i oczywiście prokurator nie był w stanie postawić mu zarzutów bo nie było na co.

To że spotykał się z osobami powiązanymi z Kremlem nie oznacza że sam z nimi współpracował, podejrzewam że łączy ich jedynie konserwatyzm który w Rosji panuje, takie jest moje zdanie