Trenerem jest przystojny Portugalczyk, który przez 1,5 roku nie wygrywa żadnego ważnego meczu - wykop porównuje go do Jezusa i powstaje ewangelia w jego imieniu.
Trenerem jest Polak, który w pierwszym meczu przełamuje ostatnie 2 dekady #!$%@? ze Szwecją i daje nam awans - od rana czytam - "eee, mamy farta", "plusujcie, zwołam kiedy grubas wyleci", "jak on mógł odgryzać się za to, że go dziennikarze roastowali przez tydzień?", "jak on mógł zadzwonić do kumpla, który jako jedyny publicznie go wspierał w trudnej chwili!".

Polska mentalność jest straszna. Wygraliśmy najważniejszy pojedynczy mecz od bardzo dawna. Z zespołem, który wyeliminował nas z Euro. A tu wielkie oburzenie na trenera i umniejszanie xD

#polska #mecz #kanalsportowy #reprezentacja
SRzeyamlon - Trenerem jest przystojny Portugalczyk, który przez 1,5 roku nie wygrywa ...

• 43
@SRzeyamlon: najważniejszy? Od kiedy brzęczek naszą kadre przejął to prawie każde eliminacyjne spotkanie było dla nas najważniejsze. Nie ma co tu gadać o tym, bo ja uważam że to był fart że się nasi wreszcie przełamali i przestali robić chaos na boisku, a szwedzi na koniec to już się totalnie pogubili i byli bezradni. Zobaczysz teraz po przydzieleniu nas do gruoy jakich oponentów dostaniemy i to będzie finito, bo to by
@SRzeyamlo: Tego się Czesiowi dziwię. Miał nauczkę już z jednym znajomym, który potrafił wszystko załatwić, żeby unikać takich bliskich relacji w polskim futbolu, a on dalej brnie w przyjacielskie stosunki z dziennikarzami, którzy są, przede wszystkim, bardzo stronniczy więc nieprofesjonalni, po 2 - odbiją mu się kiedyś czkawka gdy podadzą skład grubo przed meczem żeby się przeciwnik przygotował.
No ale wiadomo, że polski futbol rządzi się własnymi prawami, a ludzie w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 114
@SRzeyamlon: mogę ci wytłumaczyć ten fenomen- niektórzy ludzie oglądają mecz i komentują na podstawie tego co widzą, a nie na podstawie faktu że raz na 20 lat wygraliśmy z jakimś krajem. Co to zmienia w kontekście oceny stylu gry, skoro gra nadal jest #!$%@?, a to przeciwnik się podłożył?
Gdyby grali ladnie cały mecz to by zostali pochwaleni, ale nie grali i nie ma co się oszukiwać, z takim stylem Polska
mogę ci wytłumaczyć ten fenomen- niektórzy ludzie oglądają mecz i komentują na podstawie tego co widzą, a nie na podstawie faktu że raz na 20 lat wygraliśmy z jakimś krajem

@Mave: To jest zwykłe racjonalizowanie swojej niechęci do Michniewicza.
Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że wczoraj zagraliśmy (jak na nas) jakoś bardzo źle, albo że za Sousy graliśmy Tiki-take xD

Co to zmienia w kontekście oceny stylu gry, skoro gra nadal
Co to zmienia w kontekście oceny stylu gry, skoro gra nadal jest #!$%@?, a to przeciwnik się podłożył?

Gdyby grali ladnie cały mecz to by zostali pochwaleni, ale nie grali i nie ma co się oszukiwać, z takim stylem Polska nie ma czego szukać na mistrzostwach, tak samo jak na poprzednich (od których nic się nie zmieniło).

@Mave: xD
nie wiem czy wiesz, ale licza sie wyniki
  • 0
To jest zwykłe racjonalizowanie swojej niechęci do Michniewicza.

@SRzeyamlon: nie graliśmy też jakoś dobrze. Wywalczenie karnego to nie jest dobra gra w ataku. Niby robi wynik, no ale szanujmy się xD

Chłopaki ożywili się dopiero w ostatnich 20 minutach. Były momenty gry Szwecja mocno dominowała, a nasi obrońcy każdą odebraną piłkę wybijali pod nogi rywala.

@Paczek_w_masle: No ku... jaki zarzut, w drugiej połowie strzały 7 do 1 dla naszych, ale nie - bo przez 20 minut Szwedzi przeważali xD Dobrze, że Real z PSG wygrał przeważając przez 30 minut (a 150 w defensywie)

Wybacz, że nie gramy jak Hiszpania i Brazylia, to
@Mave: Ale oni nigdy nie zagrają/zagrali ładnie całego meczu od czasów Leo. Zagrali dobrą drugą połowę i osobiście uważam, że to jest jakieś 85-90% możliwości. Na E2016 też mecze wyglądały podobnie - było kilka dobrych okazji, jeden gol na mecz i sporo przestojów. Tylko wyniki zrobiły swoje i o tym się już nie pamięta.

@SRzeyamlon: możesz mi wrzucić nagranie jednej kombinacyjnej akcji naszej reprezentacji z wczoraj? Skoro powinniśmy chwalić trenera to powinieneś znaleźć mnóstwo takich fragmentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)