Brzęczek się wymądrzał do Pola przed kamerami po remisie.
Klusek teraz próbuje ustawiać ludzi po meczu, w którym taktycznie wszystko #!$%@? leżało a sukces wyszedł po indywidualnych zrywach i meczu życia chyba połowy składu.

Na szczęście to nie ty ulańcu decydujesz jakie emocje wzbudzasz.

#kanalsportowy #mecz #reprezentacja #weszlo
  • 21
@Darth_Gohan: Grali taktyka jak na Euro 2016, chociaz grali więceh do przodu po pierwszej zyskanej.
Niski presing i gra na zbiórki przez spory czas to może bic wyrafinowanego, ale widac, że to nie byl przypadek.
Oho, już się zaczęło sianie fermentu XD janusze piłki nożnej się odezwali i wiecznie niezadowoleni. Dla was zawsze przeciwnik zagrał zajebiscie niezależnie od wszystkiego, a my #!$%@?. Jak ja to znam. Zawsze to samo.

Potraficie wytłumaczyć każdy nasz gol i strzał błędem albo dekoncentracją przeciwnika i ogólnym fartem. Bo to nigdy nie jest tak że składnie zagraliśmy akcję albo że na tyle pressowaliśmy że zmusiliśmy przeciwnika do błędu. Doslownie każdy mecz da
@PeterGosling: Gdzie my #!$%@? kontrolowaliśmy to spotkanie? Przy stracie Bielika może? Przy wrzutkach jak nie potrafili tego przeciąć? Od 18 do 45 minuty to Szwedzi wyglądali lepiej.

Tak my też mieliśmy okazje, ale to Szwedzi wyglądali tak jakby mieli lepszy plan co nie jest dziwne jak grają tą paką znacznie dłużej.

@Mattiopl: Sorry, ale w wielu momentach to ten pressing to też wyglądał jak bez ładu i składu. Starczyło jedno
Od 18 do 45 minuty to Szwedzi wyglądali lepiej.

@Darth_Gohan: od wyglądania lepiej nie wygrywa się meczów. Mieli piłkę i grali na naszej połowie, to tyle. Da się kontrolować mecz dobrym ustawieniem w obronie i tak było właśnie wczoraj.

gdyby Polska wczoraj zagrała identycznie jak Szwecja to nie mówiłbyś że mieliśmy pecha tylko jechałbyś że nie mogliśmy
@PeterGosling: Nie no tak najlepiej twierdzić, że Czesiek w tydzień zrobił z tej kadry super fortecę nie do przełamania.

Jak masz piłkarzy którzy umieją wrzucać i podnoszą przy niej głowę to jednak coś z tego jest. Natomiast jak się wali lagę za lagą bez podniesienia głowy to można liczyć tylko na farta jak my swego czasu.

Mówienie, że my mieliśmy kontrolę w tym meczu w 1 połowie to gruba przesada. Tam

@Darth_Gohan: ale gdzie ja tak twierdzę? XD
Poza tym trzeba mieć zajebiscie dużo złej woli żeby nie patrzec na to w inny sposób niż taki że CM miał TYLKO tydzień na to żeby jakkolwiek poukładać ten zespół na ten mecz i mu się to udało.

Nie napisałem o super fortecy. Napisałem o dobrym
@PeterGosling: > Nie potrafiliśmy przeciąć wrzutek? Przecież tych wrzutek było z milion i wszystko wybijaliśmy XD

No to piszesz jakby te wrzutki groźne nie były.... no ale jednak były skoro trochę roboty Szczęsny miał.

Mecz mieli bardzo dobry pojedynczy zawodnicy ze zrywami.

Miał tydzień i 1 mecz sparingowy. W sparingowym wyszedł zupełnie inną taktyką. Jeśli mam go za coś chwalić to za fakt, że miał jaja i coś w tym zmienił.
@Instrybutor_z_Orlenu:
o co was boli dupa, nie mam pojęcia
jechali po Michniewiczu wszyscy, to teraz sobie może chłop odpowiedzieć wynikiem, w który nikt nie wierzył

czy komuś się podoba, czy nie, do ewentualnego blamażu na MŚ Czesiu zamknął mordy hejterom i słusznie - bo liczy się dobry mecz w wykonaniu zgranej kadry a nie koleś z ego

za brzęczka to o takim meczu można było pomarzyć, za Sousy wyszły może dwa
bo liczy się dobry mecz

@Toszeron: A to nie był dobry mecz.

o co was boli dupa

@Toszeron: No mnie np. o to, że Czesiu coś #!$%@? o łączeniu Polski, a ja np. i wielu moich przedmówców nadal nie chcemy go na stanowisku selekcjonera reprezentacji i 2:0 po kopaninie ze Szwedami zakończonej dwoma podarowanymi przez nich bramkami i 10 dobrymi minutami naszej kadry po drugiej bramce tego w żadnym stopniu