Wpis z mikrobloga

Czemu w polskim dziennikarstwie nie ma dobrych komentatorów. Pół biedy już, że walną czasami coś głupiego, oni ciągle #!$%@?ą. Nie ma sekundy ciszy, ciągle coś, na końcu już nie miał co to #!$%@? odliczać zaczął. Oglądając z angielskim komentarzem komentator włącza się na ważniejsze momenty, powie coś ciekawego i nic na siłę. A ci nasi to jakby #!$%@? na maturze z polaka byli i mieli rozprawkę na 1000 słów z Pana Tadeusza, a jedynego Pana Tadeusza to obalali wczoraj wieczorem XD

#mecz #pilkanozna #tvpis #sport
  • 11
@iErdo: @tyrytyty: pamiętam jak oglądałem czasem ligę ruską na Pierwym Kanale i tam też komentatorzy na pełnej wyjebce, niespecjalnie emocjonowali się meczem. Czasem się zamykali nawet na 2 minuty. I fajnie się to oglądało.
@iErdo: bo na meczach reprezentacji Polski na ogól niewiele się dzieje, to komentator "sztuczcie" wywołuje emocję, aby widzowie nie usnęli xD
@neXes: czy tam tasiemcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niby tak, ale też 30% komentarza mogło nie mieć miejsca i widz byłby spokojniejszy, jak zobaczyłem Borka w studio to już mi się morda uśmiechnęła, że nie będzie trzeba go słuchać xD

I Laskowski też zapodaje masę bezsensownych ciekawostek, że w tym dniu Lewy nie strzelil jeszcze gola, no aha xd
Oglądałem właśnie z angielskim komentarzem i dokładnie tak było. Dużo przerw i komentarze tylko kiedy trzeba. Fajnie można było poczuć atmosferę na stadionie i wczuć się w mecz