Wpis z mikrobloga

Obszarek tak wczuł się w szkolną, że zesrał się na nagraniu, podobnie jak idole.
Jeżeli twierdzi że bez majora nikt nie oglądał by filmów, to można zawsze usunąć z hashtagów: szkolna i kononowicz oraz z nazwy i zostawić obszar badawczy majora suchodolskiego.
#kononowicz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nitrozwierz: właśnie, jak zauważyłeś oglądałeś szkolną z powodu że zobaczyłeś majora jak wchodzi w interakcje z pozostałymi elementami ze szkolnej. Samego w sobie majora byś zapewne nie oglądał tylko zobaczył kilka shotów i tyle. To że go poznałeś to zasługa tego że kłócił się i wyzywał z prosiakiem, sam w sobie nie będzie przyciągał widzów, musi być coś w jego otoczeniu co powoduje że są jakieś spory czy reakcje. Jak
  • Odpowiedz
@nitrozwierz: tylko właśnie, podstawowym zarzutem w stronę obaszarka jest nie to kogo bardziej lubi i że nie powinien majora, bo to kwestia indywidualna. Każdy lubi to co mu bardziej leży. Widowni nie podoba się że obszarek tak idealizuje szczudlaka, że on tak samodzielny, że bez jego szkolna się skończy, że to on głównie przyciąga widownie, że nie jest w pełni uzależniony od osób trzcich takich jak rudy. C--j kogo interesuje
  • Odpowiedz
@nitrozwierz: według mnie Konon ma większą siłę przyciągania „szarego“ widza i potencjał na dymy sytuacyjne, działając solo. Przykład to wyprawa na składowisko odpadów z 2009 roku (zresztą wszędzie, gdzie knur się wybierze, tam robi przedstawienie). Struś sam jeden może co najwyżej zjeść chińską zupkę, albo rozpalić w piecu.
  • Odpowiedz
@lechulechu: o to to. Dla mnie nie ważne czy knur jedzie po szczurze, jacuśku, gieremku czy innym meksykanie. Ogląda mi sie to tak samo dobrze. A major hamował potencjał knura: "dobra, już zaczynasz, to ja nie będę nagrywał!", "jak ja nagrywam to jest spokój" itp.
  • Odpowiedz