Wpis z mikrobloga

nikt - #!$%@? nikt - nawet najbardziej tolerancyjni hipisi nie wiedza skad nagle w polsce ta milosc do ukrow. absolutnie nikt IRL nie ogarnia co sie #!$%@? ¯_(ツ)_/¯


@comfyStefan: No ja z kolei nie rozumiem skąd nagle ta nienawiść. Ukraińców dużo w Polsce od dawna, a nie znałem ani żadnych z tych problematycznych, ani żadnych Polaków, którzy by do nich zioneli nienawiścią, jak ty.

Najlepiej to po prostu znajdź swoją moralność
@aegispolis: pan mnie najwyrazniej nie zna - jestem amerykaninem polskiego pochodzenia, a najdalej na wschodzie europy bylem w lancucie, w palacu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

uwazam natomiast, ze wszystko co nie ogarnia alfabetu lacinskiego powinno pozostac tym czym jest - zoo.

zoofilia jest przestepstwem prosze pana, prosze o tym pamietac!
@10minuteman: nienawisc do blisko 30 noblistow? mistrzow szachowych? wspanialych pisarzy? matematykow?

zrozum, ze ukraina to piec metrow mulu i nic pod tym. ruscy u wladzy, a szczegolnie put-in, to moze i zjeby. ale przynajmniej nie zwierzeta...
nikt - #!$%@? nikt - nawet najbardziej tolerancyjni hipisi nie wiedza skad nagle w polsce ta milosc do ukrow. absolutnie nikt IRL nie ogarnia co sie #!$%@? ¯_(ツ)_/¯

czemu ktos nas i nasz kraj sprzedal ukrom? czemu #!$%@??


@comfyStefan: Nie ma żadnej miłości do ukraińców. Jest za to wielowiekowa nienawiść do tych #!$%@?, wściekłych zwierząt przez przypadek nazywanych ludźmi - do (tfu) rosjan. Patrzymy z zachwytem jak ukraińcy ich wyżynają i